Sitemap

Chillweek.com

 

Žvaigždžių karai. II maratonas Vilniuje

  • , ,
Žvaigždžių karai. II maratonas Vilniuje -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Gruodžio 16 dieną kino centrai „Forum Cinemas“ ir portalas „Buvau kine“ pratęsia šventinę tradiciją ir užkietėjusius kino gerbėjus kvies visą dieną praleisti tolimoje galaktikoje. Dėl ypatingo susidomėjimo, šįkart „Žvaigždžių karai. II maratonas“ vyks ne tik Vilniuje ir Kaune, bet ir Klaipėdoje.

Šįkart maratono dalyviai galės žiūrėti jau kitą trilogiją – nuo pirmojo iki trečiojo epizodo. Tai „Žvaigždžių karų“ priešistorės pradžia „Žvaigždžių karai: Pavojaus šešėlis“, antroji dalis „Žvaigždžių karai: Klonų ataka“ ir trilogijos finalas „Žvaigždžių karai: Sitų kerštas“. Visą šį maratoną vainikuos naujausias filmas „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“, kuria sujungsime visas istorijas ir galėsime dalyvauti sukilimo pradžioje, besiruošiant sunaikinti Mirties žvaigždę.

„Mums be galo džiugu pratęsti „Žvaigždžių karų“ tradiciją. Pernai įvykęs renginys parodė, kokie pasišventę yra šio filmo gerbėjai, todėl nusprendėme išsikelti sau dar didesnį iššūkį ir praplėsti maratonų geografiją iki Klaipėdos. Neabejojame, kad ir ten atsiras daug gerbėjų, norėsiančių prisijungti prie šios įdomios patirties“, - sako „Forum Cinemas“ rinkodaros vadovas Dainius Beržinis.

Maratonas vyks „Forum Cinemas Vingis“, „Forum Cinemas Kaunas“ ir „Forum Cinemas Klaipėda“ kino teatruose. Be filmų, „Žvaigždžių karų“ gerbėjai turės galimybę laimėti ir daug įvairių prizų, sudalyvauti kitokiose interaktyviose pramogose.

Bilietai į maratoną bus parduodami nuo lapkričio 28 dienos.

DĖMESIO: Visi filmai bus rodomi originalo kalba be lietuviškų subtitrų. Tik „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“ bus rodomas su lietuviškais subtitrais.

Žvaigždžių karai. II maratonas Vilniuje. 2016-12-16 22:30:00 - .
Attending: 79 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

79 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy