Sitemap

Chillweek.com

Yayoi Marina Louise Rene Zuzana

  • , ,
Yayoi Marina Louise Rene Zuzana -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Maloniai kviečiame Jus į VDA magistrančių: Loretos Kazlauskienės, Monikos Kučiauskaitės, Simonos Kačinskaitės, Agnės Mataitytės, Marijos Klimavičiūtės bendrą parodą „YAYOI. MARINA. LOUISE. RENE. ZUZANA“, kuri veiks VDA Tekstilės galerijoje ARTIFEX sausio 24-28 dienomis.

Parodos atidarymas sausio 24d. 18 val.

„YAYOI.MARINA.LOUISE.RENE.ZUZANA.“ – penki menininkai, penki skirtingi personažai su savitomis idėjomis ir jau sukurtais gerai žinomais kūriniais. Kas juos sieja? Tikrai nedaug kas, nebent – pasirinkimas kurti. Jie jau ne kartą pasakojo, kas juos įkvepia, kur slypį jų kūrybos esmė, o šioje parodoje jie susitinka patys tapę įkvėpimu kitiems.
Gilinantis į menininkų: Yayoi Kusamos, Marina Abramovič, Louise Bourgeois, Rene Magritto, Zuzana Pranaitytės kūrybos strategijas, pasaulėžiūrą ir asmeninius išgyvenimus, siekiama sukurti naujas refleksijas tarp žiūrovų ir menininkių, antro kurso VDA magistro studenčių: Loretos Kazlauskienės, Monikos Kučiauskaitės, Simonos Kačinskaitės, Agnės Mataitytės, Marijos Klimavičiūtės.
Parodos erdvė tampa savita susitikimo vieta, akistata, galutiniu rezultatu, kur menininkės pateikia kūrinius – tarsi užfiksuotus dialogus su pasirinktu menininku. Kūriniuose naudojamos visiškai skirtingas medžiagas – nuo tapant naudotų teptukų iki paprasčiausio popieriaus – tarsi dar labiau pabrėžia individualų santykį. Vienuose kūriniuose pasirinkta panaši kūrybos strategija ar jos dalis, kitur pats objektas iškyla kaip jau sukurto esančiojo interpretacija ar užuomina.
Jie vis kitaip užvaldo erdvę, tapdami jau visai naujais savarankiškais objektais. Panašiai kaip pirminė idėja kūrybos procese kelis kartus pakeičia pavidalą, kol įgauna baigtinę formą. Tad dialogas su žymiais menininkais tampa nors ir maža, bet svarbia šios parodos dalimi, tam tikru raktu, atveriančiu gilesnius kūrinių sluoksnius.

Ieva Baublytė

Yayoi Marina Louise Rene Zuzana. 2017-01-24 18:00:00 - .
Attending: 37 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

37 LANKYTI

Narës
Contact | Copyright | Terms of Service | Privacy Policy