Sitemap

Chillweek.com

Vokiečių menininkės Karen Irmer kūrybos pristatymas

  • , ,
Vokiečių menininkės Karen Irmer kūrybos pristatymas -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Rugpjūčio 26 dieną, trečiadienį, 17.30 val. Kauno fotografijos galerijoje (Vilniaus g. 2, Kaunas) vyks pagal galerijos meno rezidencijų programą Lietuvoje viešinčios vokiečių menininkės Karen Irmer kūrybos pristatymas.
Pristatymas vyks anglų k.

K. Irmer dirba fotografijos ir video meno srityse, ją ypatingai domina riba tarp fotografijos ir judančio vaizdo. Menininkės kūryboje tarsi išnyksta skirtis tarp realaus ir įsivaizduojamo pasaulio. Žiūrovas žvelgdamas į jos darbus tarytum perkeliamas į neapibrėžtą erdvę, kurioje kaskart tikrinamas mūsų suvokimas.

Karen Irmer savo darbuose nagrinėja atmosferos nuotaikas. Jos dėmesio centre yra ne natūralios situacijos perteikimas, bet greičiau emocijų žadinimas. Tai tarsi visiem gerai pažįstamas jausmas. Jausmas, kurį patiriame stovėdami ant audringos upės kranto ar kalno viršūnės – jausmas, kuomet suvoki esąs visatos dalimi. Šiame momente yra kažkas ypatingai svarbaus, kažkas, ką mes norėtume užfiksuoti amžiams. Efemeriškas ir besikeičiantis akimirksnis palieka nesibaigiantį poveikį.2016 metais Kauno fotografijos galerijoje bus surengta paroda, kurioje Karen Irmer pristatys savo kūrybą kartu su kitais dviem meno rezidencijoje viešėjusiais vokiečių menininkais - Esther Hagenmaier ir Thomas Witzke.Projektą dalinai remia Lietuvos kultūros taryba.

Vokiečių menininkės Karen Irmer kūrybos pristatymas. 2015-08-26 17:30:00 - .
Attending: 61 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

61 LANKYTI

Narës
Contact | Copyright | Terms of Service | Privacy Policy