Sitemap

Chillweek.com

 

VIDAS BAREIKIS pristato albumą ŽMOGUS, BET ŠUO | 05.07

  • Kęstučio g. 6, Kaunas, Lithuania
VIDAS BAREIKIS pristato albumą ŽMOGUS, BET ŠUO | 05.07 - Kaunas
   Atnaujinta 8 geguþës 2014 at 10:35
Muzikantas, aktorius ir režisierius Vidas Bareikis vos prieš mėnesį gerbėjams pristatė naujausią solinį albumą "Žmogus, bet Šuo". Kiek daugiau nei prieš metus išleistas pirmasis albumas "PANDA" sulaukė palankių tiek muzikos kritikų, tiek publikos įvertinimų, o Vidas tapo vienu originaliausių ir visada gausaus publikos palaikymo sulaukiančių artistų.

Antrasis aristo albumas išsiskiria savo gyvu skambesiu. "Nuo pat pirmųjų minčių apie naująjį albumą visada įsivaizdavau, kad tai turi būti kuo gyvensnis ir kuo nuoširdesnis įrašas. Prie naujojo albumo kurimo prisidėjo ir Mantas Tamulionis iš "Happy Street Records", kartu nusprendėme, kad svarbiausia išlaikyti pirmapradę dainų gyvybę, neperkrauti jų aranžuotėmis ar kitais instrumentais, o susikoncentruoti į kiekvienos dainos atmosferą. Todėl visos albume skambėsiančios dainos ir yra įrašytos ne standartinėje studijoje, o natūralioje aplinkoje - autostrada, pajūris, Nidos švyturys ir kt", - sako V. Bareikis.

Kūrėjas sako, kad naujame albume savo vietą rado ne tik naujos, klausytojams negirdėtos dainos, bet ir keletas jau pamėgtų dainų. Būtent toks yra kūrinys "Žmogus, bet Šuo", kuris ir padiktavo naujojo albumo pavadinimą.

"Pirmąjį savo dainų albumą kūriau gyvendamas Maskvoje ir jame puikiai jaučiama to laikotarpio nuotaika - jaučiausi labai "pandišku" žmogumi, kuris bet kada galėjo išnykti toje didžiulėje žmonių ir judėjimo masėje. Pavadinimas "Žmogus, bet Šuo", manau, išsako mano dabartinę nuotaiką, kad nepaisant visko - aplinkybių ar kartais labai šuniško mūsų gyvenimo - svarbiausia išlikti žmogumi. Tikru. Save ir aplinkinius gerbiančiu žmogumi".

Vidas Bareikis "Eina sau":
https://www.youtube.com/watch?v=6DzmEXlEZjI
Vidas Bareikis "Gyventi tiek, kiek trunka ši daina":
https://www.youtube.com/watch?v=IMcP2k7dG6E
Prisijunkite: https://www.facebook.com/VidasBareikis?ref=ts&fref=ts

Bilietus platina TICKETPRO:
http://www.ticketpro.lt/jnp/music/1320531-vido-bareikio-albumo-zmogus-bet-suo-pristatymo-koncertas.html

VIDAS BAREIKIS pristato albumą ŽMOGUS, BET ŠUO | 05.07. 2014-05-07 20:00:00 - PuntoJazz palėpė.
Attending: 78 (men: 24.36%, moterys: 75.64%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING: Aina Adomaityte, Šper Gintarė, Simonas Bulotas, Egle Velykyte, Mantas Buivydas, Jonas Vytautas Gvildys, Vilda Siurblytė, Agota Alk, Dovilė Butnoriūtė, Mantas Žemaitis, Giedrė Lapė Snapė, Giedrė Mozūraitienė, Justė Ivaškevičiūtė, Jonė Makauskaitė, Simona Sutkutė, Evelina Butkutė, Julius Kasnauskas, Lina Stonkutė, Toma Šalnaitė, Ju Si, Richardas Jonaitis, Justas Maziliauskas, Ieva Jasaitytė, Cenka Zincenka, Žalia Rūta, Lina Marcinkevičiūtė, Lukas Petraitis, Birutė Karablikovaitė, Justina Vilkelytė, Gintė Kanytė, Edita Zitineviciene, Jolanta Kairyte, Eglė Eagle Petronytė, Monika Pavalkytė, Dovile Kertenyte, Siutas Saulius, Monika Stavavojūtė, Eimante Kutkaite, Jolita Liole, Vilma Puriuškytė, Paulius Kavoliūnas, Mindaugas, Mintaute Kazokaite, Sigitas Dominykas Pūkys, Ieva Vaikšnoraitė, Amšiejūtė Paulina, PuntoJazz Gyvo Garso Klubas, Daiva Juonytė, Vydminas Maziliauskas, Rūta Šiugždaitė, Dainora Tulgirdas Aleksaitė, Ieva Ripinskytė, Julija Erencaite, Giedrius Vidzikauskas, Aretas Kisielius, Asta Valinčiūtė, Do Vil, Justina Nedzinskaitė, Julita Karaliūnaitė, Skaistė Mičiulytė, Ingrida Vinickytė, Justina Juškevičiūtė, Aušra Liutkutė, Marius Parvalkevičius, Inga Visgaudaitė, Stuburas Giedrius, Mantas Bertulis, Kamilė Antanaitytė, Gyte Kap, Ieva Grigaliūnaitė, Renginiai Kaune, Reda Stankeviciene, Antanas Untydi, Gintarė Nomeikaitė, Miglė Migliukas, Mindaugas Rutalė, Gabrielė Lenkauskaitė, Tauras Strukas, Oro Kondicionieriai, Eglė Karpavičiūtė, Renginių Kalendorius

Renginio dalyviai

78 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá PuntoJazz palėpė ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy