Sitemap

Chillweek.com

 

Vidas Bareikis

  • A. Strazdelio g. 1, Vilnius, Lithuania
Vidas Bareikis - Vilnius
   Atnaujinta 16 vasaris 2014 at 21:02
Vidas Bareikis - aktorius, režisierius ir muzikantas pristatys pirmąjį solinį albumą „Panda”, kuriame, kaip pats sako, nėra vaidybos.
Albumą pristatanti daina „Rėkti, trypiant kojom“ neša žinią, jog albume esančios dainos kupinos „rėkančių minčių“. „Kaip ir kiekvienas žmogus, taip ir aš susiduriu su iššūkiais ir baimėmis kasdienybėje. „Rėkimas“ tiek muzikoje, tiek teatre gali padėti išreikšti ne tik neviltį, bet ir džiaugsmą, galimybę gyventi“, – teigia Vidas Bareikis.


Muzikantas atskleidžia, kad dabartinė solinė programa kiek skiriasi nuo to, ką jis kūrė su grupėmis „Stipriai kitaip“ ar „Suicide Dj‘s“. Visgi pripažįsta, kad ir dabartinėse dainose yra lengvumo ir linksmumo – juk nuo savęs nepabėgsi.
Savo „rėkiančiame“ koncerte atlikėjas žada pakviesti publiką į intymų bei energingą muzikinį ratą, kuriame dalinsis ne tik savo naujausiomis, bet ir klausytojams jau puikiai pažįstamomis dainomis.

Vidas Bareikis 2013 02 10 (Geltonos Sofos Klube)
http://www.youtube.com/watch?v=RK-UL-wRNdA

Vidas Bareikis goes Alina Orlova
http://www.youtube.com/watch?v=ywrySXSIAZ4

Vidas Bareikis - Panda
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=P9Hw8sOsVdU

Vidas Bareikis - Žmogus, bet šuo
http://www.youtube.com/watch?v=2GHTYzy_UjU


Išankstiniai bilietai 25 Lt BILIETAI.LT
http://www.bilietai.lt/lt/event/19468

Renginio dieną bilieto kaina 30 Lt (perkant prieš koncertą Geltonos Sofos Klube.) Atsiskaitymas tik grynais.

Geltonos Sofos Klubo nariams 15 Lt. Tapk Klubo Nariu!
http://www.geltonossofosklubas.lt/klubo_nariams.html

Vidas Bareikis. 2014-02-16 19:00:00 - GeltonosSofosKlubas.lt.
Attending: 81 (men: 30.86%, moterys: 69.14%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING: Tomas Jašinskas, Urtė Padaigaitė, Inga Miuk, Laurynas Zakevicius, Anastasija Nastia, Margarita Lozinskaja, Irma Rimkute, Paulius Juo, Jevgenija P. Longstocking, Aušrinė Balkaitytė, Edward Saszko, Juste Ba, Audrius Šidlauskas, Janina Tuniewicz, Simona Zaldokaite, Vytautas Jakštys, Mantas Tamulionis, Dainius Tarutis, Vaida Simonavičiūtė, Rima Ben, Mantas Stankevičius, Gretė Binkauskaitė, Paulina Vainiūtė, Bri Brr, Laura Čeporytė, Kotryna Statkutė, Narimantas Ku, Edita Mali, Girlindas Sadlauskas, Giedre Kabasinskiene, Aiste Dalgedaite, Ruta Eidukaityte, Evelina Butkutė, Justas Čaikauskas, Justė Bimbam, Lina Bielskytė, Richardas Jonaitis, Dovilė Drungilaitė, Airida Gudaitė, Juste Staselyte, Rusnė Dakinevičiūtė, Meda Petrikaitė, Vidas Bareikis, Justė Kalnietytė, Tomas Martinkėnas, Viktorija Štarevičiūtė, Marius Babrauskas, Gintare Palkeviciene, Giedrė Tiškevičiūtė, Tomas Bankauskas, Aistė Virkutytė, Greta Ruškienė, Marija Januškevičiūtė, Miglė Strumskytė, Rūta Cinamon Šeduikytė, Dovilė Mačiulytė, Тельман Рагимов, Meda Meri, Kristijona Čerapaitė, Lina Murinaitė, Greta Rokaite, Andrius Lukas Karužas, Laurynas Jurgelis, Laima Ragauskaitė, Agota Statkutė, Gytis Jurgevičius, Rosara Marija Poškutė, Сергея Нету Дома, Marcelė Statkutė, Goda Alsytė, Nomeda Satkauskiene, Aleksandr Miskelovič, Elena Roman, Justina Marija Izabelė Rimkutė, John Logan, Brunonas Bonifacas, Laisvės Idėjų Reklama, Vaiva Regelskytė, Fausta Marija Leščiauskaitė, Kotryna Elena Čereškevičiūtė, Katinas Batuotas, Šarūnas Meliešius, Vaidilė Em

Renginio dalyviai

81 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá GeltonosSofosKlubas.lt ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy