Sitemap

Chillweek.com

 

Tribute to Norah Jones @Brodvėjus Pub |10.03|

  • Vokiečių g. 4 / Mėsinių g. 4, Vilnius, Lithuania
Tribute to Norah Jones @Brodvėjus Pub |10.03| - Vilnius
   Atnaujinta 4 spalis 2014 at 14:42
Norah Jones- amerikiečių dainininkė ir dainų autorė, išgarsėjusi 2002 metais. Didžiausios sėkmės sulaukė jos debiutinis albumas „Come away with me“ , kupinas jausmingos muzikos su soul ir džiazo stiliaus elementais. Šis albumas, parduotas net 20 milijonų tiražu visame pasaulyje, tris kartus tapo platininiu. Jis laimėjo net 5 Grammy apdovanojimus o Norah Jones laimėjo geriausio naujo atlikįjo nominacijoje. Kiti Norah Jones albumai „Feels like home“ ir „Not too late“ taip pat susilaukė pripažinimo.

Brodvėjus Pub'as kviečia į gražų ir jausmingą grupės ,,Breakfast For Two’’ projektą- Tribute to Norah Jones. Norah Jones dainas atliks Justė Kraujelytė kartu su Luku Norkūnu.

Dosjė:
1999- 2011 m. Lietuvos Vaikų ir Jaunimo Centro Džiazo studijos akapelinė jaunimo grupė ,,KIVI‘‘
Projektai bei koncertai su atlikėjais ir grupėmis:
,,The Real group‘‘ (Švedija), ,,Voices unlimited‘‘ (Austrija), Lagaylia Fryzer (Švedija), Leonid Šinkarenko Jazz 4, Vladimiru Čekasinu, Petru Geniušu, ,,ANTIS‘‘ ir t.t.
Svarbiausi festivaliai, koncertinės programos, konkursai, apdovanojimai:
Pasaulinė chorų olimpiada (Xiamen, Kinija)- vocal jazz accapella- olimpinis auksas, Pasaulinė chorų olimpiada (Graz, Austrija) – popular choral music- vocal ensembles – auksas, The Swedish International Choir Competition (Helsingborg, Švedija)- Grand Prix, Grieg International Choir festival (Bergen, Norvegija) – Grand Prix,
In Canto sul Garda (Riva del Garda, Italija) – 1 vieta, International Youth Choir Festival (Kalundborg, Danija) – 1 vieta, I‘st International Baltic Contest for Vocal Ensembles (Riga, Latvija) – Grand Prix, Golden Magnolia (New Orleans, JAV) – Jury MEDIA award, ,,Aukso paukštės‘‘ 2007 m. apdovanojimas – ,,Tarptautinio spindesio žvaigždė‘‘, festivaliai ,,Nida Jazz‘‘, ,,Kaunas Jazz‘‘, ,,Baby Sing Jazz‘‘, ,,ANTIS‘‘ muzikinė utopija ,,Zuikis pleibojus‘‘, LRT projektas ,,Lietuvos balsai‘‘ ir t.t.
Dabartinė veikla:
• ,,Gogol bordello Tribute LT‘‘,
• ,,TF band‘‘.

Lukas Norkūnas (gitara, vokalas)

Dosjė:
Muzika pradėjau domėtis labai anksti. Iki 6 metų tik domėjausi. Vėliau pradėjau pats sau kurti daineles ir dainuoti sau. Tai,matyt,buvo dėl to, kad mano mama dainuodavo,o senelis buvo muzikos mokytojas. Po to 2 metus lankiau ,,Tele Bim Bam" mokyklėlę, kur mokiausi ir muzikos. Laisvalaikiu grodavau teniso rakete ir iš ,,lego" sukonstruota gitara. Nuo 5 klasės pradėjau klausytis ,,blink-182" ir užsimaniau tikro instrumento. Užsirašiau į YAMAHA muzikos studiją. Mama labai norėjo, kad gročiau sintezatoriumi,todėl 1 metams atidėjau savo norus. Po to,nebeištvėriau šio kompromiso ir porą metų mokiausi groti gitara. Išaugau savo mokytojus ir tapau mokytoju pats sau. Grojau ir kūriau savo dainas, vos įsigyjęs pirmąją gitarą. Iki šiol turiu seną užrašų knygutę su savo dainomis... Lindėjau garaže. 21 metų išėjau iš garažo. Daug improvizavau kartu su broliu, ir, kartą gatvėje, atsitiktinai mus pastebėjusi mergina pakvietė pakoncertuot į,, Šaunią vietelę". Vėliau sekė kiti pakvietimai. Kai per vieną jų buvo renkami ,,tipsai", pamačiau, kad dėžutėje yra 200 lt. Susimąsčiau...šovė mintis, kad galima GYVENTI IŠ MUZIKOS!! Nuo tada esu profesionalas ir būtent iš to gyvenu.
Profesinė veikla:
• 2013 - 2014m. grojau grupėje ,, 4 of a Kind". Išmokau groti ansamblyje, daug sužinojau apie užkulisius ir koncertų organizavimą. Sutikau merginą, dėl kurios pradėjau groti bliuzą....
• Duetas ,,Blues returns",
• Bliuzo muzikantas ( independent).

Brodvėjus Pub'as laukia Jūsų spalio 3d.
Duris atveriame 20:00val.
Koncerto pradžia 21:30val.
Bilieto kaina 10lt

IŠKART PO KONCERTO SCENOJE DJ TITOU kartu su DONNY DRUMZ, tai vaikinas, grojantis ne tik daugumoje Lietuvos klubų, bet ir su atlikėjais "Amberlife", "Electronic I", taip pat televizijos laidose: LTV "Talentu Ringas", LNK "Lietuvos Balsas", Tv3 "Šok Su Manimi", taip pat dažnas svečias užsienio šalyse, sukuriantis tik energingiausią gyvų ritmų skambesį !!! PUIKUS DUETAS NEPAMIRŠTAMAM TŪSUI ;)


Staliukų rezervacija ---> 865257790 ;)
Iki pasimatymo!

Tribute to Norah Jones @Brodvėjus Pub |10.03|. 2014-10-03 21:30:00 - Brodvejus pub'as.
Attending: 71 (men: 33.8%, moterys: 66.2%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING: Urte Gargalskaite, Vytautas Juzėnas, Laura Piekutė, Justé Kraujelyté, Artur Pirožkoff, Donatas Senkus, Vaiva Regelskytė, Jone Natkeviciute, Dovilė Ragažinskaitė, Luka Juodelytė, Valentyn Odnoviun, Kamilija Vysniauskiene, Elena Augustinaite, Aurimas Žiaurutis, Karolis Laukys, Laura Kazlauskaitė, Nerita Marija Kanarskaitė, Monika Skuodytė, Eglė Kryžanauskaitė, Viktorija Bruzaite, Jonas Urbonas, Rūta Ži, Filippo Zagariello, Kasparas Lelka, Milda Remenytė, Raminta Vansauskaitė, Jurga Normantaitė, Donata Ramanauskaitė, Artiom Nik, Ieva Raliugaite, Justina Kunickaitė, Gabrielė Ivanauskaitė, Simona Nauronytė, Rugilė Inčiūraitė, Ugnius Vilbikas, Paulius Laureckis, Karolis Rėvutas, Justė Jogminaitė, Julija Gavėnaitė, Evelina Boldareva, Almeda Stankevičiūtė, Kristina Marija Ermelinda, Aistė Gučaitė, Jurgita Markovskytė, Karolina Vilbikaite, Vasarė Kapsevičiūtė, Gytė Šuliokaitė, Mantas Sakalauskas, Toma Šakytė, Skaistė Mičiulytė, Morta Vr, Haris Hais, Eva Gegutė, Karolina Karo Lina Linevska, Jevgenij Kosteckij, Audrius Bertašius, Kornelijus Mačiulis, Joseph Abbasov, Greta Stašytė, Aistė Sukackaitė, Edvard Koščic, Vėjas Vakaris, Вика Виктория, John Logan, Kiryl Kalbasnikau, Regina Vysockaja, Dainotas Varnas, Gintarė Gečaitė, Berta Sadauskaite, Natali Natalija, Gianluca Baù, Brodvejus Pub'as, Paulius Mažeikis

Renginio dalyviai

71 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá Brodvejus pub'as ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy