Sitemap

Chillweek.com

Tikrieji romantikai

  • , ,
Tikrieji romantikai -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Fortepijono rečitalis

Koncertas rengiamas kartu su MSTISLAVO ROSTROPOVIČIAUS LABDAROS IR PARAMOS FONDU

SIMONA ZAJANČAUSKAITĖ (fortepijonas)

Pilotė, kuriai scenoje paklūsta šimtai mygtukų. Poetiška siela, nutiesianti tiltus tarp šiuolaikinio klausytojo ir prieš šimtmečius parašytos muzikos. Šviesulys, kurstantis kultūros židinį Šiaurės Lietuvoje. Tai – pianistė Simona Zajančauskaitė.
17 konkursų laureatė, prestižinių fondų stipendininkė, nuolatinė meistriškumo kursų dalyvė už reikšmingą kultūrinę veiklą apdovanota LR Prezidento Valdo Adamkaus premija, nesureikšmina savo pasiekimų. Nes svarbiausias jos tikslas – ne dar vienas pliusas sąraše: „Dažnas mūsų dienų atlikėjas paskęsta natose, stygose, klavišuose, palikdamas klausytoją vienui vieną didžiulėje ištaigingoje koncertų salėje. Mano tikslas yra vėl iš naujo atrasti ryšį su klausytoju ir leisti jam nukeliauti į romantikų susibūrimus Brahmso namuose, atrasti XX a. pradžios kontrastų ir skandalų pilną Paryžių, o galbūt kartu su J. S. Bachu klaidžioti vingiuotomis Veimaro gatvelėmis.“
Šį kartą su pianiste leiskitės tikrųjų romantikų keliais!

Programoje F. Schubert, P. Hindemith, A. Scriabin, F. Liszt

Koncerto trukmė 1.15 val.
Vaikai iki 7 m. į koncertą neįleidžiami.
Bilietus į renginius galima įsigyti visose bilietai.lt kasose, prieš valandą renginio vietoje, rezervuoti telefonu 1588 (0,58 EUR/min.) arba tinklalapyje www.bilietai.lt.

Tikrieji romantikai. 2016-07-23 21:00:00 - .
Attending: 27 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

27 LANKYTI

Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy