Sitemap

Chillweek.com

TAPK Kraujo Donoru!

  • , ,
TAPK Kraujo Donoru! -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Sakoma, kad savanorišką veiklą sieja bendruomenės narių susibūrimas kokiam nors tikslui, pavyzdžiui, siekis paremti tuos, kuriems tikrai reikia pagalbos, kuriems mes esame, galbūt, paskutinė viltis.

Ta proga Vilniaus universiteto ligoninės (VUL) Santariškių klinikų Kraujo centras siekia suteikti visuomenei kuo daugiau informacijos apie kraujo donorystę. Norėdami padėti sergantiems kraujo vėžiu, ar ligoniams operacijų metu, po kaulų čiulpų transplantacijų, mažiesiems pacientams iš Vaikų ligoninės, kviečiame savanoriškai donorystei.

2017 m. Balandžio 13 d. (ketvirtadienį) nuo 10:00 iki 18:00 kviečiame visus norinčius prisijungti prie šios gražios ir viltį puoselėjančios idėjos, pasidalinti gerumu - tapti kraujo donorais Druskininkuose, Jaunimo užimtumo centre.
Donorų lauktų įvairios staigmenos.


Kraujo davimo procedūra yra visiškai saugi, greita ir nesudėtinga - jus aptarnaus ir konsultuos patyrę specialistai (1 asm. registracija, patikrinimas ir procedūra užtruktų vos apie 30min.). Svarbiausia prieš tai būti pavalgius, išgėrus daugiau skysčių ir su gera nuotaika!

TAPK Kraujo Donoru!. 2017-04-13 10:00:00 - .
Attending: 26 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

26 LANKYTI

Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy