Sitemap

Chillweek.com

 

SOLIARIS B-DAY @ Macao 2014 04 18

  • Putvinskio g. 51, Kaunas, Lithuania
SOLIARIS B-DAY @ Macao 2014 04 18 - Kaunas
   Atnaujinta 19 april 2014 at 12:02
Atlikėjas Soliaris grįžta į Kauną, ir ne šiaip sau, o su beprotiška gimtadienio fiesta. Balandžio 18-osios naktis bus beprotiškai karšta ir energinga.

„Visada malonu atvykti į Kauną. Čia gyvena itin linksmi žmonės. O dar labiau džiaugiuosi, kad atvykstu ne vienas, o su didele draugų kompanija. Aš pažadu tai bus nepakartojamas vakarėlis. Asmeniškai kviečiu kiekvieną į savo gimtadienį. Didžiausia dovana man, tai kiekvieno jūsų apsilankymas šiame vakarėlyje“ – apie gimtadienio fiestą kalbėjo atlikėjas Soliaris.

Kartu su atlikėju Soliariu į Kauno naktinį klubą „Macao“ atvyksta visas desantas draugų kurie sveikins atlikėją jo gimtadienio proga.Muzika ir vokalistai :

Soliaris(LIVE)
Electronic I (LIVE)
Virus J
Kick Punch Gang (LIVE)
Mode MT
Paul Moroe (LIVE)
DJ Mantini
Taste It (LIVE)
Jaketerina Pranevič (LIVE)

Pirmiems 50 lankytojų - 10lt.
Bilieto kaina - 20lt.
Su skrajute - 10lt. nuolaida.
Su "Macao Family Card" 10lt. pigiau..

Klubas pasilieka teisę keisti renginio įėjimo kainą. Staliukų rezervacija –
+37060807400

Klubas pasilieka teisę ,neįleisti nepageidaujamų asmenų, be papildomo
paaiškinimo ir jaunesnių nei 21 metų.
FACE CONTROL
Dress Code : Būk išskirtinis!
www.macao.lt

SOLIARIS B-DAY @ Macao 2014 04 18. 2014-04-18 23:00:00 - Macao club.
Attending: 83 (men: 45.78%, moterys: 54.22%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING: Justinas Antanaitis, Ponas Dionei, Kestutis Gabsys, Aistė Gailiušytė, Berta Neverauskaitė, Jekaterina Pranevic, Marius Ulozevičius, Viktoras Jarusevičius, Povilas Toegel, Edgaras Kurauskas Fiodorof, Algelis Cia, Victoria Golcyder, Ieva Pa, Modestas Modė, Alberto Banderas, Emilija Neveckaite, Simona Jurgaitytė, Justinas Chachlauskas, Marius Raganius, Kestutis Gudauskas, Artūras Lingis, Aš Marius, Tomas Sinkevicius, Aistė Burneikytė, Skaiste Valaityte, Vilius Vėberis, Marius Karnickas, Deimantė Čia, Taip Mindaugas, Jonas St, Vydminas Maziliauskas, Rūtelė Da, Justė Volkevičiūtė, Eglė, Ugnė Sweet, Vismante Sim, Viktorija Lo, Elena Be, Valdemaras Starkus, Audra Endzinaite, Kris Ti Na, Mantas Laibinis, Aiste Mazeikaite, Sandra Agafonovaite, Taira Be, Sandra Laurušonė, Auri Mas, Alionytė Jurgita, Joana Venskutonyte, Goda Gon, Marius Ko, Мурад Гаджиев, Nesakysiu Jolita, Mindaugas Rutkauskas, Alvaras Chmieliauskas, Vaiva Rut, Victor Jay, Justina Danilaitė, Evelina Butkutė, Vytautas Ruibys, Aurelija Poz, Kamilė Žiūkaitė, Algimantas Soliaris Minalga, Dainius Aleksa, Aurika Juškėnaitė, Vaiva A Little Bit, Gytis Liskauskas, Vaiva Dzedulionyte, Violeta Augulyte, Kristė Aš, Rūta Savickaitė, Kristina Butkutė, Rytis Beiga, Greta Marganavičiūtė, Zilvinas Renginiu Organizavimas, Guoda Urbonaite, Kristina Vaicelionis, Alexandr Korolyuk, Renginių Kalendorius, Blakstienu Nagu Priauginimas Kaune, Eventi Napoli, Karolina Masaitytė

Renginio dalyviai

83 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá Macao club ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy