Sitemap

Chillweek.com

SHOCK academia 2011

  • , ,
SHOCK academia 2011 -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Balandžio 21-22 dienomis, Vilniuje, Šokio teatre http://www.sokioteatras.lt vyks antrasis tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „SHOCK academia“. Žmonės be vaizduotės neįleidžiami!

Šis festivalis unikalus tuo, kad jį organizuoja patys aktyviausi Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentai, o pasirodys jame tiek šokio meno profesionalai, tiek alternatyvūs jaunieji šiuolaikinio šokio talentai.

Projekto „SHOCK academia“ tikslas – propaguoti šiuolaikinio šokio meną Lietuvoje, suteikti galimybę jauniems ir perspektyviems šokėjams pristatyti savo kūrinius auditorijai ir žinoma – supažindinti žiūrovus su moderniojo šokio specifika. Tą padės įgyvendinti LNOBT primabalerina Olga Konošenko, Lietuvos Kultūros Ministerijos premijos laureatė, choreografė Aira Naginevičiūtė, žymiausia Latvijos choreografė Olga Žitluchina ir aktorė, režisierė Eglė Eutropija Mikulionytė. Beveik 50 studentų būrys kartu su šiais kūrėjais paslaptingo moderno ritmu balandžio 21-22 (ketvirtadienį ir penktadienį) kerės Šokio teatro žiūrovus.

Tarptautinis šokio festivalis „SHOCK academia“ – tai tęstinis projektas, kuris šiemet vilniečiams vėl suteiks galimybę išvysti keturis profesionalius šokio ir judesio spektaklius. Jauniesiems scenos profesionalams tai galimybė demonstruoti geriausius savo darbus, o žiūrovams – proga dviems dienoms pasinerti į hipnotizuojančio moderno gelmes, išgyvenant stipriausius jausmus ir žinoma - emocinį šoką.

Pagrindiniai renginiai vyks:
Balandžio 21 dieną, ketvirtadienį

18:30 Šokio spektaklis "Druska" (autorė Aira Naginevičiūtė)
20:00 Šokio spektaklis "Linija" (autorė ir šokėja Olga Konošenko)
(http://www.bilietai.lt/lt/event/8794)

Balandžio 22 dieną, penktadienį

18:30 Judesio spektaklis "PUPI PIPA PUPI" (autorė Eglė Mikulionytė)
20:00 Audiovizualinis šokio projektas "DoubleSpace"(autorė Olga Žitluchina, Latvijos kultūros akademija)
(http://www.bilietai.lt/lt/event/8795)

Studentams, moksleiviams, senjorams - 50 proc. nuolaida bilietams!

SHOCK academia 2011. 2011-04-22 04:30:00 - .
Attending: 71 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

71 LANKYTI

Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy