Sitemap

Chillweek.com

 

Saulės broliai + Saulius Petreikis orchestra

  • , ,
Saulės broliai + Saulius Petreikis orchestra -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Pavasaris „Ryšių kiemelyje“ bus išlydėtas dvigubu koncertu, kurį surengs visada pozityvūs „Saulės broliai“ bei albumą „Lowlands“ pristatantis grupės lyderis Saulius Petreikis.

Bilietai: http://bit.ly/SaulesBroliai

„Saulės Broliai“ išsiskiria savitu muzikiniu stiliumi bei įvairove: nuo keltiškų, indiškų bei armėniškų motyvų iki šokti kviečiančių dainų ar už širdies griebiančių baladžių.

Grupę sudaro keturi profesionalūs muzikantai - Saulius ir Donatas Petreikiai, Tadas Dešukas bei Vytis Vainilaitis.

Tuo tarpu albumą pristatantis Saulius Petreikis Lietuvoje gali būti tituluojamas gausybe skirtingų vardų: profesionalus muzikas, pūtikas, solistas, multiinstrumentininkas, liaudies muzikos išmanytojas, išprotėjęs bardas, mokytojas, edukacinių renginių vedėjas ir t.t., bet svarbiausia, inovatyvios ir kartu autentiškos lietuviškos muzikos kūrėjas.

Multiinstrumentininkas nuolat ieško naujų skambesių, eksperimentuoja ir improvizuoja į pagalbą pasitelkęs šiuolaikines technologijas, niekad nepamiršdamas lietuviškų šaknų, kurios smarkiai pinasi su viso pasaulio muzika.

Išmanydamas daugelio pasaulio tautų muzikos instrumentus, Saulius Petreikis naujoje programoje labai gražiai atskleidžia lietuvių muzikos draugystę su kitomis kultūromis ir muzikinėje programoje „Lowlands“ groja penkiolika skirtingų instrumentų, kuriuos, be abejo, trumpai pristato klausytojams.

It medžio šakose giedantys paukščiai skamba ir dailiai pinasi įvairių tautų muzikos instrumentų balsai ir valsus šoka lietuviškos sutartinės, pasikeisdamos airiškos džigos ritmu, kurį keičia duduko ilgesys ar tragiškas pasakojimas apie vilkolakį ir jo meilę.

„Lowlands“ – tai savitas populiariosios ir klasikinės muzikos, folkloro ir roko, elektroninės bei džiazo ir pasaulio muzikos („world music“) derinys.

● SAULĖS BROLIAI

♫ https://www.youtube.com/watch?v=wOpTU6fvXjM
♫ https://www.youtube.com/watch?v=5zGPOH8IjFk
♫ https://www.youtube.com/watch?v=9EcWgqos0gY

● SAULIUS PETREIKIS ORCHESTRA

♫ https://www.youtube.com/watch?v=vwqmGmMxvs0

▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼

Durys: 18:00
Koncerto pradžia: 19:00
Bilietus platina: Bilietupasaulis.lt

Saulės broliai + Saulius Petreikis orchestra. 2015-05-30 19:00:00 - .
Attending: 82 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

82 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy