Sitemap

Chillweek.com

 

Rihanna by Dagna @Brodvėjus Pub |10.25|

  • Vokiečių g. 4 / Mėsinių g. 4, Vilnius, Lithuania
Rihanna by Dagna @Brodvėjus Pub |10.25| - Vilnius
   Atnaujinta 26 spalis 2014 at 16:36
RIHANNA BY DAGNA - kokybiškos muzikos projektas, kuriame skamba garsiausios pasaulio popdievaitės Rihannos dainos. Šį projektą, kartu su profesionalių muzikantų grupe pristato parčiai populiarėjanti daininikė DAGNA.

DAGNA muzikos pasaulyje ne naujokė. Šiuo metu ji mokosi klasikinio dainavimo subtilybių, o populiariąją muziką domisi ir jos kūrinius atlieka nuo pat mažens. Prieš kelis metus savo solinę karjerą pradėjusi dainininkė yra daugelio tarptautinių konkursų laureatė, pasirodžiusi ne tik gimtojoje Lietuvoje, bet ir daugelyje užsienio šalių, ir taip pat jau yra išleidusi kelias savo solines dainas. Vis geriau DAGNOS vardas ir veidas Lietuvos klausytojams yra žinomas ir dėl pasirodymo televizijoje, muzikiniame projekte „Lietuvos balsas 2013”, kuriame tapo viena iš finalininkių.

DAGNA projektą pristato kartu su vienais geriausių muzikantų Lietuvoje. Jai dainuojant pritars gitaristas Andrius Murencevas, bosine gitara gros Paulius Vaicekauskas, būgnais – Darius Rudis, klavišiniais – Mindaugas Balčiūnas.

Klausytojų laukia ne viena staigmena ir tokie garsiausi Rihannos hitai kaip „Umbrella“, „We found love“, „Diamonds“ ir „Stay“.

Brodvėjaus Pub'o komanda spalio 25d. kviečia į gyvo garso koncertą Rihanna by Dagna. Širdį šildys gražiausi Rihannos kūriniai, bus gražu, bus subtilu, bus stipru :)

Duris atveriame 20:00val.
Konceeto pradžia 21:30val.
Po koncerto Dj Mantas ;)

Įėjimas 20lt

Rihanna by Dagna @Brodvėjus Pub |10.25|. 2014-10-25 21:30:00 - Brodvejus pub'as.
Attending: 78 (men: 29.49%, moterys: 70.51%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING: Andrius Murencevas, Laura Mor, Agnė Šlamaitė, Darius Rudis, Laura Piekutė, Mindaugas Balčiūnas, Jone Natkeviciute, Viktorija Liudkevičiūtė, Mykolas Žukas, Rūta Šorytė, Andi Kican, Simona Kun Bistrickienė, Valentyn Odnoviun, Algė Matekūnaitė, Elvina Matickaitė, Agnė Saikauskaitė, Aurimas Žiaurutis, Inga Borusevičiūtė, Lina Sutkute, Laura Kazlauskaitė, Rimvydas Širvinskas, Indrė Matelionytė, Paulius Vaicekauskas, Dalia Venceviciene, Evelina Baltiejūtė, Gabrielė Bazytė, Radvilė Labutytė, Žydrūnė Trinkūnaitė, Ieva Piene, Benita Petravičiūtė, Akvilė Naik, Egle Rudis, Darius Stalnionis, Dagna Kondrataviciute, Valerija Iljin, Arûnè Jankûnaitè, Agneška Veršalovič, Sandra Raudonė, Greta Šablinskaitė, Julius Petkūnas, Julija Baltrūnaitė, Vydminas Maziliauskas, Jurgita Markovskytė, Eglė Šveikauskaitė, Algimantė Aš, Принцес Толко Ёникайтите, Agnė Bast, Karolina Karo Lina Linevska, Egidijus Bielskis, Živilė Švedaitė, Lukas Paškevičius, Natali Semerova, Snežana Skokova, Migle Sofija Jucaityte, Nijole Berezina, Re Na Ta Peleckytė, Olga Šubravaja, Aistė Sukackaitė, Rimvydas Bukantis, Augustas Dautartas, Kristina Labanauskaitė, Vėjas Vakaris, Alvyda Vaškevičiūtė, Viktorija Tomaševič, Erikas Sinkauskas, Monika Jakaitė, Olivija Ole Gerčaitė, Justas Vaitkevicius, Karolina Ski, Rūta Udraitė, Ramus Kaip Belgai, Tomas Jasaitis, Diana Mal, Tadas Psenaska, Gianluca Baù, Antonio Cassandro, Haris Ir Tiek, Brodvejus Pub'as, Gabija Rupsyte, Lukas Ne Tavo Reikalas

Renginio dalyviai

78 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá Brodvejus pub'as ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy