Sitemap

Chillweek.com

 

PREMJERA! Šokio spektaklis „Faustas“ (chor. T. Baužas)

  • , ,
PREMJERA! Šokio spektaklis „Faustas“ (chor. T. Baužas) -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Choreografija ir idėja – Taurūnas Baužas
Režisierė – Evelina Lozdovskaja
Garso režisierius/kompozitorius – Jonas Raudonius
Kostiumų dailininkė – Ugnė Tamuliūnaitė
Šviesų dailininkai – Nerijus Gedminas ir Artūras Lepiochinas
Grimo dailininkė – Rima Gaiduk

Atlikėjai:
Faustas – Simonas Laukaitis
Mefistofelis – Donatas Želvys
Margarita – Aušra Krasauskaitė

Taip pat: Donatas Stakėnas, Justina Burakaitė, Artūras Lepiochinas, Kristina Švenčionytė, Gabija Staniulytė, Gytis Lemkys, Samanta Pinaitytė.

Trukmė: 50 min.

Bilieto kaina 6 EUR. Bilietai parduodami renginio vietoje. Bilietų kiekis ribotas.

Choreografas ir šokėjas Taurūnas Baužas, kartu su Klaipėdos jaunimo teatro aktoriais, bei šokėjais Simonu Laukaičiu ir Aušra Krasauskaite pristato naują šokio spektaklį pagal J.V. Getės filosofinę dramą „Faustas“. Vokiečių literatūros klasiko kūrinys sužadina daug apmąstymų apie vidinius žmogaus konfliktus: proto ir jausmų įtampas, pažinimo troškulį ir asmenybės ribotumą. Apie faustiškąjį žmogų, kuris po kiekvieno noro išsipildymo atranda naujų troškimų ir todėl negali surasti pastovumo.
Šokio spektaklis kalbės apie Fausto ir Margaritos tragediją, jų meilės dramatizmą, aistrą, viliones ir išgyvenimus. Vienas pagrindinių herojų – Mefistofelis (Donatas Želvys), sieks sugundyti Faustą ir bet kokiais būdais gauti jo sielą. ,,Ši sudėtinga medžiaga buvo mano sena svajonė, ilgai laukiau, kol ryžausi jos imtis. Mano paskutinis darbas „Pradžioje buvo Kafka“ buvo šokio spektaklis, kurio siužetinė linija pynėsi apie žmogaus vidinius konfliktus, jų nesuderinamumus, o dabar kartu su spektaklio režisiere Evelina Lozdovskaja ieškome kaip žiūrovui ne tik šokiu, bet ir vaidyba dar aiškiau perteikti „Fausto“ istoriją.", mintimis dalinasi T.Baužas. Šiame šokio spektaklyje susijungs šokio ir aktorystės menai, kurie įtrauks žiūrovą kartu išgyventi „Fausto“ tragediją ir vėl pabandyti atsakyti į klausimus „Kada žmogus tampa laimingu?“, „Kas yra meilė ir pagunda?“, „Kaip žmogui rasti pusiausvyrą tarp racionalumo ir jausmų?“. Kostiumus kurs, jau ankstesniuose choreografo darbuose sužibėjusi jauna dailininkė, nebijanti netradicinių sprendimų – Ugnė Tamuliūnaitė.

PREMJERA! Šokio spektaklis „Faustas“ (chor. T. Baužas). 2016-11-10 19:00:00 - .
Attending: 81 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

81 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy