Sitemap

Chillweek.com

 

PREMJERA!!! RIHANNA by DAGNA

  • A. Strazdelio g. 1, Vilnius, Vilnius, Lithuania
PREMJERA!!! RIHANNA by DAGNA - Vilnius
   Atnaujinta 30 november 2013 at 13:28
DURYS: 19:00
KONCERTO PRADŽIA: 21:30
STILIUS: pop / r'nb / reggae
BILIETO KAINA: 20LT. Bilietai parduodami tik renginio dieną nuo 19:00 klubo kasoje.

-------------------
Seksualiosios Rihannos dainas „Tamstos“ lankytojai išgirs iš talentingos atlikėjos DAGNOS lūpų

„Tamstoje“ įkūnydama seksualiąją Rihanną sparčiai populiarėjanti DAGNA ieškos aukso viduriuko

Garsiausios talentingosios pasaulio popdievaitės Rihannos dainos iš lietuvės DAGNOS lūpų gyvos muzikos klube „Tamsta“ suskambės jau lapkričio 29 dieną. Iki šiol Lietuvoje neregėtam projektui jėgas sujungė žinomi muzikantai ir šiuo metu projekte „Lietuvos balsas“ dalyvaujanti solistė.

„Tamstos“ lankytojai jau buvę apipylę DAGNĄ dainininkę aplodismentais klausydamiesi kitai populiariai atlikėjai – Jessie J – skirto jos projekto.

Kodėl šįkart pasirinkta Rihanna? Pasak atlikėjos, ji tiesiog gėrisi iš Barbadoso kilusios dainininkės muzika. „Nusprendžiau, kad būtų labai įdomu, smagu ir malonu surengti koncertą, kuriame skambėtų būtent šios atlikėjos dainos. O atsižvelgiant į tai, kad tokio projekto Lietuvoje niekas nedarė, tai dar labiau paskatino šią idėją įgyvendinti. Scenoje pasirodysime net septyniese. Kol kas nenoriu atskleisti visų kortų, tačiau galiu pasakyti, kad rinkdamasi įvaizdį ir turėdama omenyje Rihannos seksualumą stengsiuosi atrasti aukso viduriuką“, – šypsojosi DAGNA. Jai dainuojant pritars gitaristas Andrius Murencevas, bosine gitara gros Domas Žostautas, būgnais – Jonas Aistis Drėma Gliaudelis, klavišiniais – Mindaugas Balčiūnas, o balsais talkins pritariančios vokalistės Kristina Grigaitė ir Algė Matekūnaitė.

Klausytojų laukia ne viena staigmena ir tokie garsiausi Rihannos hitai kaip „Umbrella“, „We found love“, „Diamonds“ ir „Stay“.

Nuolat tobulėja ir semiasi patirties

Naująjį šou „RIHANNA by DAGNA“ pristatanti 23-ejų kaunietė muzikos pasaulyje visai ne naujokė. Šiuo metu ji mokosi klasikinio dainavimo subtilybių, o populiariąją muziką domisi ir jos kūrinius atlieka nuo pat mažens. Vis geriau DAGNOS vardas ir veidas Lietuvos klausytojams žinomas ir dėl pasirodymo televizijoje, kur už galimybę vadintis geriausiu šalis balsu ji rungiasi Merūno Vitulskio mokinių gretose.

„Tobulindama vokalinę techniką susipažinau su klasikiniu dainavimu, tuomet ir nusprendžiau studijas susieti būtent su šiuo dainavimo stiliumi. Gaunu daug labai vertingų dalykų, kuriuos pritaikau dainuodama ir populiariąją muziką. Projekte „Lietuvos balsas“ nutariau sudalyvauti tam, kad įgyčiau daugiau patirties, pasirodyčiau plačiai auditorijai, išbandyčiau savo jėgas. Tai yra labai naudinga ir reikalinga patirtis“, – apie dabartinę veiklą pasakojo mergina.

Koncertas „Rihanna by DAGNA“ Vilniaus gyvos muzikos klube „Tamsta“ įvyks jau lapkričio 29 dieną.


-------------------
STALIUKŲ REZERVAVIMAS:
Telefonais: (8-5) 2124498, + 370 611 56496, + 370 698 36121 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 20:30.

PREMJERA!!! RIHANNA by DAGNA. 2013-11-29 21:30:00 - Tamsta Club.
Attending: 69 (men: 31.88%, moterys: 68.12%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING: Lina Pavilionyte, Sigita Adomaityte, Sabina Jones, Rasa Krengauskaite, Karolis Antanenas, Ona Tamsta, Goda Kukenyte, Vytautas Savickas, Džin Taratas, Rūta Bara, Gedvidas Bradziaga, Lmta Sa, Laima Blazyte, Tamsta Klubas, Agnė Musajevaitė, Ruta Monginaite, Witalis Masėnas, Mindaugas Balčiūnas, Viktorija Liudkevičiūtė, Jekaterina Pranevic, Gediminas Jaunius, Rūta Šorytė, Augustina Navardauskaite, Jurgita Navikaitė, Vita Liberyte Zm, Tomas Tomasu, Miglė Matekūnaitė, Kasparas Cibulskas, Nastenka Ba, Eglė Gružaitė, Algė Matekūnaitė, Daina Balciunaite, Mantas Umbrasas, Danguole Po, Mind Recorder, Inga Borusevičiūtė, Egle Balciunaite, Agnė Vertelkaitė, Agnė Marija Čiagė, Vytukas Kisvinas, Beatrice Petrulyte, Simona Savickienė, Sandra Bekeraitytė, Jonas Skernevicius, Viktorija Leviktorija, Kristina Grigaitė, Augustė Tomkutė, Dagna Kondrataviciute, Dagne Svit, Augustė Šiupinytė, Ieva Siliūtė, Lukas Stumbra, Donatas Žaliosakys, Vaidotas Kuodys, Aura Gumauskaitė, Greta Sen, Daiva Bartkevičiūtė, Antanas Gaidamavičius, Snezhana Mi, Viltė Piltė, Migle Cekanaviciute, Donata Priklausomybė, Aristydas Kulvinskas, Renginių Kalendorius, Dovilė Sajonaitė

Renginio dalyviai

69 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá Tamsta Club ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy