Sitemap

Chillweek.com

Premjera „Chuljeta“

  • , ,
Premjera „Chuljeta“ -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Kviečiame į režisieriaus Pedro Almodóvar „Almovodariškiausio“ filmo „Chulijeta“ premjerą Kauno kino centre „Romuva“ rugsėjo 9 d. (penktadienį) 20:30 val.

Apie filmą:
Sulaukusi aštuoniolikos, Chuljetos dukra Antija nieko nepaaiškinusi pabėga iš namų. Motina desperatiškai jos ieško, tačiau pastangos eina veltui. Po daugelio metų gatvėje sutikusi dukters vaikystės draugę, Chuljeta sužino, kad Antija sukūrė šeimą ir šiuo metu gyvena Šveicarijoje. Sukrėsta netikėtos žinios, moteris grįžta į butą, kuriame augino dukrą, ir pradeda rašyti dienoraštį. Šis tampa ne tik Chuljetos gyvenimo liudininku, bet ir atviru laišku dukrai.

„Chuljeta“ – filmas apie dvi skirtingas planetas, kurioms lemta nutolti vienai nuo kitos, apie neišsakytus jausmus ir neužduotus klausimus, kurie vieną dieną grįžta ir sujaukia ramybę.

Dvidešimtasis ispanų kino genijaus filmas šių metų Kanų kino festivalyje buvo nominuotas „Auksinei palmės šakelei“. Jis sukurtas pagal kanadiečių rašytojos, Nobelio literatūros bei tarptautinės Bukerio premijos laureatės, Alice Munro apsakymus. Su šiuo filmu režisierius grįžta prie melodramos žanro ir vėl pasineria į moterų pasaulį.

Filmo anonsas:
https://www.youtube.com/watch?v=nqxd7OPgTy8

Daugiau informacijos:
http://kcromuva.lt/filmai/chuljeta

Premjera „Chuljeta“. 2016-09-09 20:30:00 - .
Attending: 58 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

58 LANKYTI

Narës
Contact | Copyright | Terms of Service | Privacy Policy