Sitemap

Chillweek.com

 

PoKalėdinė vakaronė su "XIII Fortu", "Soul Magnet" ir "Wild Reason"@ Metro

  • V. Mykolaičio - Putino g. 5, Vilnius, Lithuania
PoKalėdinė vakaronė su
   Atnaujinta 28 december 2014 at 12:44
XIII FORTAS
Grupė pradėjo kurtis nuo 2009 m. pradžios ir tų pačių metų viduryje jau buvo žinoma, kad tai XIII Fortas ir tai, jog bus kuriami nauji kūriniai bei rengiami pasirodymai.
Grupės nariai buvo prispirti greitai sugalvoti pavadinimą, kadangi turėjo dalyvauti viename televizijos projekte Kaune. Važiuojant į Kauną ir pravažiavus IX Fortą, toptelėjo mintis grupę pavadinti „XIII Fortu“, o ir diena buvo tam palanki (13 d.). Tokio forto nėra, tačiau pats žodis „Fortas“ yra labai tvirtas, o prie jo pridėjus mistinį skaičių „XIII“ gaunasi mistinis bei tvirtas pavadinimas.
XIII Fortas bando atsiriboti nuo kažkokių tai projektų, įrašų, ar dar kitų nesąmonių, kurie galėtų įtakoti Forto kūrybą. Bando daryti tai ką moka, kas patinka, veža... Maišo stilius, viską sumala XIII kartų ir gauna Forto patiekalą. Įvardinti savo atliekamos muzikos stiliaus XIII Fortas nesiryžta, gal tai Nu Metal/Rap? Tai nuspręsti XIII Fortas palieka savo klausytojams.
XIII Fortas dalyvavo galybėje renginių visoje Lietuvoje. Vienas didžiausių tai „Roko naktys 2011“. Taip pat kiekvienais metais rengia turą per Lietuvą Vasario 16–ai paminėti.
Šiuo metu Lietuvoje analogų neturinčio projekto branduolį sudaro eksperimentinio repo grupės O2 narys Doo, kuris ant scenos skaldo necenzūrinius repo tekstus, būgnininkas Remigijus, o taip pat grupės puoselėtojas Audrius bei bosistas Evaldas.

https://www.facebook.com/pages/XIII-FORTAS/133461593405064
http://xiiifortas.wix.com/xiii-fortas#!apie

SOUL MAGNET
Soul Magnet groja energingą ir melodingą roką. Grupė susikūrė 2013 m. vasarą Vilniuje, ją sudaro vokalistas Johnas, gitaristas Jaroslavas, bosistas Vilius ir būgnininkas Irmantas. Soul Magnet siekis - leisti savo klausytojams patirti kuo daugiau rokenrolo teikiamų malonumų. Ketvertukas neseniai įrašė 3 demo kūrinius, o 2014 m. planuoja išleisti albumą.

https://www.facebook.com/soulmagnetofficial
http://www.soulmagnet.lt/
https://www.youtube.com/user/soulmagnetofficial
https://soundcloud.com/soulmagnetofficial

WILD REASON
Grupė "Wild Reason" - apie save:
"Mes esam Wild Reason, laukinė priežastis iškraustyti jus iš proto. Mylėkit, dalinkitės mumis ir parodykim visiem kartu, kokie laukiniai mokame būti! Mes esame saujelė pamišusių vaikinukų, kurie tiesiog nori, jog išprotėtumėt kartu su mumis. Mes įdedame savo širdis į šią muziką, ir tikimės, kad jūs įdėsite savąsias besiklausydami ir šokdami kartu su mumis. Kiekviename mūsų tūno laukinė energija, savo muzika, mes siekiame ją išlaisvinti, pašiurpti jūsų odą, kraują užpildyti adrenalinu ir paskleisti šią nepažabojamą roko muziką po jūsų tolimiausius sielos kampelius."

https://www.facebook.com/WildReason
https://www.youtube.com/user/WildReasonTV

Įėjimas: 8 Lt

Renginys facebook'e:
https://www.facebook.com/events/884537394913105/#

www.metroclub.lt

PoKalėdinė vakaronė su "XIII Fortu", "Soul Magnet" ir "Wild Reason"@ Metro. 2014-12-27 20:00:00 - metroclub.lt.
Attending: 74 (men: 51.35%, moterys: 48.65%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING: Justinas Šlepavičius, Andrius Alchemi, Nelli Golovinova, Irmantas Suziedelis, Arnas Nismo, Vilius Šapola, Indrutė Kristina Indrašiūtė, Nerijus Gražulis, Marija Augutytė, Jaroslavas Bobrovas, Stanislav Ivaščenko, Ale Cho, Ieva Pez Espada Cepaite, Beatrice Liutikaite, Doo Odu, Sarunas NOman, Emir Ece, Birutė Jašinskaitė, Rasa Paulauskienė, Kamilė Lapkaitė, Victoria Jan, Paul Johnick, Daniel VillaMetal, Augustinas Bėkšta, Indrė Girdziušaitė, Evelina Ferrum, Viltė Maldžiūtė, Agnė Valatkaitė, Vladis Nezinau, Grita Aut, Veronika Tamulionytė, Vydminas Maziliauskas, Rytis Neniškis, Audronė Šalnaitė, Rolandas Sriubiskis, Audrius Pakšys, Agnieška Mažeika, Justina Slav, Diana Pumba, Giedrius Viskantas, Marius Jemeljan, Vika W Šema, Evaldas Bumeika, Raimundas Steponėnas, Victoria Lomteva, Mikuckytė Sigita, Lija Angel, Adomas Šerpenskas, Šarūnas Merkliopas, Aleś Plotka, Stanislovas Domanskis, Muzikinis Cechastv, Margarita Akelaitytė, Giedružė Ba, Vaiva Čeplinskytė, Deimante Beleviciute, Taksi Vilniuje Ir Panevėžyje, Igoris Eimax, Edvinas Krakys, Vėjas Vakaris, Audrius Geciunas, Rimas Neniskis, Paulius Puzas, Zivile Zilinskaite, Aure, Matas Mulevičius, Anete Burbulas, Saulė Skraiduolė, TheSchool OfGaia, Alternatyvūs Renginiai, John Mac, Justė Tina, Иван Владимирович Кондратович, Klubas-Metro Vilniuje, Viktorija Vaišvilaitė, Redas Krg

Renginio dalyviai

74 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá metroclub.lt ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy