Sitemap

Chillweek.com

PoDi'13 Diskusija su JAV ambasadore D.McCarthy

  • , ,
PoDi'13 Diskusija su JAV ambasadore D.McCarthy -
   Renginys nebuvo atnaujintas
VU TSPMI kartu su Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada Vilniuje kviečia Jus į JAV ambasadorės Deborah A. McCarthy paskaitą "USA expectations of Lithuania‘ EU Council Presidency and transatlantic agenda". Gegužės 7 d. 13:00 val. 402 aud. (konferencijų salė).

Paskaita vyks anglų kalba. Renginys yra VU TSPMI studentų organizuojamos šventės "Politologų dienos 2013" dalis.

Paskaitoje ambasadorė pristatys JAV lūkesčius, susijūsius su Lietuvos pirmininkavimu Europos Sąjungai, transatlantinės dartotvarkės įgyvendinimu. Taip pat aptars aktualius JAV ir Lietuvos Respublikos tarpusavio bendradarbiavimo klausimus, dvišalius santykius.

Kaip Aukščiausio rango diplomatų tarnybos karjeros diplomatė D. McCarthy yra apdovanota Prezidento apdovanojimu už nuopelnus, keturiais išskirtinės garbės apdovanojimais ir šešiais JAV aukščiausio rango diplomatinės tarnybos apdovanojimais už nuopelnus. D. McCarthy yra įgijusi ekonomikos bakalauro laipsnį Virdžinijos universitete ir ekonomikos bei diplomatinės tarnybos magistro laipsnius Džordžtauno universitete.

Nepraleiskite puikios progos pasiklausyti įdomios paskaitos ir galimybės užduoti Jums rūpimus klausimus JAV ambasadorei Deborah A. McCarthy!

PoDi'13 Diskusija su JAV ambasadore D.McCarthy. 2013-05-07 13:00:00 - .
Attending: 35 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

35 LANKYTI

Narës
Contact | Copyright | Terms of Service | Privacy Policy