Sitemap

Chillweek.com

Open House Vilnius: Šv. arkangelo Mykolo bažnyčia ir bernardinių vienuolynas

  • , ,
Open House Vilnius: Šv. arkangelo Mykolo bažnyčia ir bernardinių vienuolynas -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios ir bernardinių vienuolyno ansamblis – retas renesansinės architektūros pavyzdys Lietuvoje. XVII a. pr. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kanclerio Leono Sapiegos iniciatyva pastatyta elegantiška bažnyčia tapo Sapiegų šeimos mauzoliejumi.

Šalia bažnyčios esančiuose vienuolyno pastatuose įsikūrė seserys bernardinės, priėmusios griežtą klauzūrą. Vienuolyno patalpas joms buvo galima palikti tik karo, maro ar gaisro metu. Nors vienuolynas buvo uždarytas ir apleistas, iki šių dienų išlikusios ansamblio architektūros detalės liudija apie uždarą seserų bendruomenės gyvenimą.

Bažnytinio paveldo muziejus, po restauracijos įsikūręs dalyje buvusio vienuolyno patalpų, kviečia praverti šios uždaros erdvės duris Open House 2016 renginio metu!

Tai išskirtinė galimybė ne tik apžiūrėti muziejaus lankytojams matomas įspūdingas ansamblio erdves, bet ir tas patalpas, kurios liko uždaros iki šių dienų: buvusio vienuolyno vidinį kiemą, koridorius, celes, Sapiegų šeimos herbu papuoštą valgomąjį bei virtuvę su autentišku kaminu.

Balandžio 23 d., šeštadienį, bus surengtos septynios ekskursijos. Būtina registracija: http://www.openhousevilnius.lt/blog/pastatai/sv-arkangelo-mykolo-baznycia-ir-bernardiniu-vienuolynas/

Renginys nemokamas

Lauksime Jūsų!

Daugiau informacijos: www.openhousevilnius.lt

Open House Vilnius: Šv. arkangelo Mykolo bažnyčia ir bernardinių vienuolynas. 2016-04-23 10:00:00 - .
Attending: 77 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

77 LANKYTI

Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy