Sitemap

Chillweek.com

 

NI&Co: HIGHER ENERGY

  • , ,
NI&Co: HIGHER ENERGY -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Juos pamilo Vakarų Europa, jiems pavyko sužavėti visko mačiusią ir girdėjusią JAV publiką.„NI&Co muzikavimas savo konceptualumu primena Apple modelį kompiuterijos pasaulyje: emocijas stipriai veikiančia programa, jautriu ir įtaigiu ryšiu su vartotojais, t.y. publika, dizainu, t.y. prabangiu muzikantų aprangos stiliumi. Kitaip tariant, stygininkai iš Lietuvos ir jų vadovas G. Gelgotas tiesiog pavergė klausytojus, atėjusius į baigiamąjį tarptautinio minimalistinės muzikos festivalio koncertą Kasselyje”. (W. Fritsch, Hessische Allgemeine, 2011)

2006 metais įkurtas kompozitoriaus ir dirigento Gedimino Gelgoto, NI&Co (kitaip dar žinomas kaip Naujų idėjų kamerinis orkestras) šiandien yra vienas moderniausių, stilingiausių, drąsiausių ir bene analogų neturintis kolektyvas, kuris jau aštuntą sezoną nenustoja stebinti aktualios muzikos gurmanus savo išskirtiniais pasirodymais.

NI&Co platus repertuaras, tiesioginis ryšys su klausytoju, aukštas profesionalumo lygis ir prabangus stilius yra tai, kas į koncertus sutraukia skirtingo amžiaus ir pažiūrų publiką, o ansambliui sudaro galimybę sėkmingai koncertuoti ne tik šiuolaikinės ar klasikinės muzikos festivaliuose, bet ir diplomatinių misijų ar madų šou metu.

Gruodžio 11 d., 19 val. Vilniaus m. Rotušės didžiojoje salėje ansamblis NI&Co (Naujų idėjų kamerinis orkestras) pasirodys su savo koncertine programa „HIGHER ENERGY“, kurią šį pavasarį kolektyvas atliko Energetikos Muziejuje Vilniuje, o vėliau su ja koncertavo Švedijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir kitur.

Valandos trukmės vientisoje kompozicijoje susijungia šiuolaikinė minimalistinė Gedimino Gelgoto muzika, styginių instrumentų garsas, žmogaus balsas, minimalistinė choreografija, kūno judesiai, vaidyba ir dar daugiau. Visa tai sukuria unikalią NI&Co atlikimo koncepciją, dažnai vadinamą “vizualizuota muzika”.

Kompozicija, sukėlusi stovinčias publikos ovacijas dviejuose žemynuose, šį kartą skambės Vilniaus miesto Rotušės scenoje. Nepraleiskite išskirtinės progos pasikrauti aukščiausia muzikos energija, kurią skleis NI&Co artistai.Bilietus galite įsigyti TIKETA kasose

Bilieto kaina 30 Lt.
Moksleiviams studentams ir senjorams taikoma 50% nuolaida

NI&Co: HIGHER ENERGY. 2013-12-11 19:00:00 - .
Attending: 69 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

69 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy