Sitemap

Chillweek.com

 

Nepatogaus kino diskusijų klubas: ĮVEIK PATYČIAS

  • , ,
Nepatogaus kino diskusijų klubas: ĮVEIK PATYČIAS -
   Renginys nebuvo atnaujintas
✦✦✦✦✦✦✦✦
Balandžio 2 d., antradienį visus kviečiame į premjerą - pirmą kartą Lietuvoje rodomą amerikiečių režisieriaus, Sundance ir Emmy apdovanojimų laimėtojo, Lee Hirsch juostą "Bully".

Patyčių problema ypatingai pastaraisiais metais imta kelti į viešumą, apie tai pagaliau pradėta kalbėti garsiai, nebeneigiant jų egzistavimo ar nenumojant ranka, kad "vaikai yra vaikai".

Kasmet šimtai vaikų kasdien patiria patyčias mokykloje. Apie 75 proc. skriaudėjų nesigaili smurtavę, o ~80 proc. aukų yra pasyvios.

✦✦✦
Po filmo - diskusija su VšĮ "Vaikų linija" psichologe, viena iš veiksmo savaitės "Be patyčių" organizatore Marina Mažoniene, "Nepatogus kinas: Įveik patyčias" komandos nare, psichologe Elnora Jachjajeva ir Lietuvos moksleivių sąjungos atstove Ugne Anelauskaite.

✦✦✦✦✦✦✦
PATYČIOS
Bully
1 val. 38 min
Rež. Lee Hirsch

Filme pateikiamos penkių vaikų/paauglių ir jų šeimų istorijos. Visus mokslo metus filmavimo komanda fiksavo mokinių gyvenimą, atskleisdami skaudžius ir kartais šokiruojančius faktus apie patyčias mokykloje. Mokytojai, mokyklų administracija ir tėvai, dažnai net nenutuokiantys, ką tenka išgyventi vaikams, bando atrasti teisingą sprendimą sudėtingose situacijose. Kol suaugę stengiasi išspręsti kylančias problemas, režisieriaus komanda įsitikina, kokie stiprūs ir drąsūs yra filme rodomi mokiniai, patyčių aukos.

Jautrus ir nuoširdus filmas apie JAV vaikų kasdienybę, neįtikėtinai artimą mūsų mokykloms.
✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
Filmas į Lietuvą atvežtas JAV ambasados Lietuvoje dėka.

Nepatogaus kino diskusijų klubas: ĮVEIK PATYČIAS. 2013-04-02 18:00:00 - .
Attending: 70 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

70 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy