Sitemap

Chillweek.com

 

Nepatogaus kino diskusija - „Savanorystė besivystančioje šalyje: pagalba sau ar kitiems?"

  • , ,
Nepatogaus kino diskusija - „Savanorystė besivystančioje šalyje: pagalba sau ar kitiems?
   Renginys nebuvo atnaujintas
2013 m. spalio 26 d. 18:00
VšĮ „Psichikos sveikatos perspektyvos" kartu su Nevyriausybinių vystomojo bendradarbiavimo organizacijų platforma ir Lietuvos žmogaus teisių centru kviečia visus į diskusiją „Savanorystė besivystančioje šalyje: pagalba sau ar kitiems?", kino teatre „Pasaka” (didžiojoje salėje).

PROGRAMA
18.00 Filmo „Kraujo brolis” („Blood brother") (93) peržiūra
19.30 Diskusija „Savanorystė besivystančioje šalyje: pagalba sau ar kitiems?".

DISKUSIJOS TIKSLAS: Su Nepatogaus kino žiūrovais aptarti savanorystės tradicijas besivystančiose šalyse ir Lietuvoje: ką gali suteikti savanoriai ir ką jie patys gauna?

DISKUSIJOS KLAUSIMAI: Kokia yra Lietuvos savanorių patirtis besivystančiose šalyse? Ką savanoriai gali suteikti besivystančių šalių gyventojams? Ar besivystančios šalys netampa savanorių iš vakarų žaidimų aikštele? Kokia yra Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo politika ir kokias galimybes ji sukuria jaunų savanorių įsitraukimui? Kokia savanoriavimo besivystančiose šalyse patirtis pasaulyje ir Lietuvoje? Ką žinome apie ŽIV vystomojo bendradarbiavimo kontekste? Kaip ŽIV stigma keičia žmonių gyvenimus visame pasaulyje? Kaip savanoriai gali padėti ŽIV infekuotiems žmonėms besivystančiose šalyse ir Lietuvoje?

DISKUSIJOS DALYVIAI: Marta Čubajevaitė (Nacionalinė nevyriausybinių vystomojo bendradarbiavimo organizacijų platforma), Rosita Šorytė, (LR Užsienio reikalų ministerija), Viktorija Markova (Asociacija „Pozityvus gyvenimas“)

DISKUSIJOS MODERATORĖ: VšĮ „Psichikos sveikatos perspektyvos" direktorė Karilė Levickaitė

Diskusija vyks lietuvių kalba, filmas – anglų, hindi kalba, su lietuviškais subtitrais.

FILMAS
Kraujo brolis (Blood Brother)
JAV / 2013 / 93 min., Režisierius: Steve Hoover, Prodiuseris: Danny Yourd, Animal Company

Jaunas amerikietis Rocky Braat‘as pirmiausia į Indiją atvyko kaip turistas. Tikresnio pasaulio, tvirtesnių ryšių tarp žmonių ar tiesiog savęs paties paieškos jaunuolį nuvedė į ŽIV ir AIDS sergančių vaikų namus varganame Indijos kaime. Sukrėstas ir sujaudintas to, ką patyrė bendraudamas su vaikais, Rocky‘s nusprendžia likti vaikų namuose kaip socialinis darbuotojas. Tačiau poros mėnesių savanorystė kardinaliai pakeičia pagrindinio herojaus ir jo aplinkinių gyvenimus. Filmas nepropaguoja savanorystės, neieško atsakymo į skurdo priežastis, net nebando apsimesti tai darąs. Režisierius Steve‘as Hoover‘is – artimas pagrindinio herojaus draugas – koncentruojasi į savo bičiulio nuoširdžias, nesumeluotas pastangas būti reikalingam, įprasminti savo gyvenimą.

Interneto svetainė: www.bloodbrother.com
Trailer’is: www.youtube.com/watch?v=AE8mmV8eg3Y

Bilietai: kiekvienas žiūrovas nusprendžia pats, kiek vertas “Nepatogaus kino” bilietas (mažiausiai - 1 ct).

Nepatogaus kino diskusija - „Savanorystė besivystančioje šalyje: pagalba sau ar kitiems?". 2013-10-26 18:00:00 - .
Attending: 58 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

58 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy