Sitemap

Chillweek.com

Naujieji su Audrey Hepburn / Atostogos Romoje

  • , ,
Naujieji su Audrey Hepburn / Atostogos Romoje -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Naujųjų išvakarės karališkoje Audrey Hepburn draugijoje? O, taip! Prieš Katedros laikrodžiui išmušant vidurnaktį ir padangėje sužėrint pirmiesiems fejerverkams senuosius metus palydėkime su kinu ir romantiškosiomis „Atostogomis Romoje“. Naujametinis seansas įvyks gruodžio 31 d. 20:30 val.

Išankstiniai bilietai: http://bit.ly/2bAVBmm

Princesė Anė yra įpusėjusi savo itin išreklamuotą oficialių viešnagių turą po Europos sostines. Su savo karališkąja palyda atvykusi į Romą, ji pradeda maištauti prieš griežtai sustyguotą grafiką. Vieną naktį Anė paslapčia išsėlina iš savo kambario, strykteli į sunkvežimio priekabą ir pabėga iš savo prabangiojo kalėjimo.

Visgi, raminamieji, kurių dėl streso jai teko prieš tai išgerti, pradeda veikti ir visai netrukus princesė kietai užmiega ant paprasto suoliuko, kur ją ir suranda pro šalį ėjęs Džo Bredlis (aktorius Gregory Peck), Romoje dirbantis amerikiečių laikraščio žurnalistas, ir parsigabena į savo butą. Kitą rytą Džo išskuba į princesės Anės spaudos konferenciją net neįtardamas, kas iš tiesų miega ant jo sofos.

Vos tik supratęs, kaip jam pasisekė, Džo pažada laikraščio redaktoriui išskirtinį interviu su princese, kuris virsta nuotykių pilna diena Romoje.

Naujieji su Audrey Hepburn / Atostogos Romoje. 2016-12-31 20:30:00 - .
Attending: 27 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

27 LANKYTI

Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy