Sitemap

Chillweek.com

 

MENŲ ZONA goes Rock

  • , ,
MENŲ ZONA goes Rock -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Jei tau muzika PER GARSI, vadinasi jau esi senas. Rokas visada buvo jaunų arba amžinai jaunų žmonių muzika. Šį penktadienį "Menų zona" atiduoda duoklę jaunoms roko grupėms iš Klaipėdos.

Šį penktadienį "Menų zona" goes Rock!

Programa:
20:00 - Tribe
21:00 - Khameleon
22:30 - GEISMAS IR GARSAS VAKARŲ BERLYNE (1979-1989)

Grupės:

"Tribe" - nauja grupė Klaipėdoje, kurios jaunatviška energija privers jus mąstyti pozityviai, o atliekami skirtingų stilių kūriniai atitiks kiekvieno muzikinį skonį. Grupės nariai: Jokūbas Pipiras (būgnai), Paulius Valteras ir Andrius Gruodis (elektrinės gitaros), Simon Laukhammer (bosinė gitara), Kotryna Kraynaitė ir Andrius Gruodis (vokalas ir akustinė gitara).

"Khameleon" - grupė pasitelks surf, psychedelic, funk, groove rock elementus ir scenoje bandys sukurti tikrą muzikinį renesansą. Trys dvasios broliai- Simonas (bosinė gitara), Eivinas (bugnai) ir Paulius ( vokalas/gitara) sceną sudrebins daugybės savo dainų ir keleto koverių repertuaru.

Po koncerto, jau sutemus, rodysime filmą, kurį privalo pamatyti kiekvienas roko ir punk muzikos fanas:

GEISMAS IR GARSAS VAKARŲ BERLYNE (1979-1989)
B-MOVIE: LUST & SOUND IN WEST-BERLIN (1979-1989)

Filmas sukurtas naudojant niekur nerodytą TV medžiagą, fotografijas, originalius interviu. Tai istorija apie padalintą miestą, konkrečiau – Vakarų Berlyną. Apie jo kultūrinę terpę, kur viskas atrodė įmanoma. Labiau nei visoje likusioje Europoje. Tai filmas – koliažas apie siautulingą, bet kūrybingą dešimtmetį. Apie pankų kultūrą ir Meilės paradą. Ir visa tai vyksta mieste, kur dienos trumpos, o naktinis gyvenimas išsitęsia iki begalybės. Filmo veiksmas apima vieną dešimtmetį: 1979 – 1989 m., kai Berlyno siena nebuvo dar griuvusi. Čia gyvena ir kuria ne tik diletantai, bet ir profesionalai. Čia lankosi ir pasaulinio garso žvaigždės, tokios kaip Tilda Swinton, koncertuoja Die Toten Hosen, Nickas Cave’as, New Order, Joy Division.

„Tai filmas maištingoms sieloms. Jei pasiilgote Joy Division, New Order ir pan. muzikos, bohemiškų Berlyno gyvenimo vaizdų – filmas kaip tik jums.“ (S. Lingevičiūtė)

http://kinopavasaris.lt/lt/programa/5589-geismas-ir-garsas-vakaru-berlyne-1979-1989

Juosta rodyta 2016m. "Kino pavasario" programoje, filmo rodymą remia Goethe’s institutas.

Viso renginio metu toliau "Menų zonoje" bus rodoma FOTOGRAFIJOS PARODA "TAMSIOJI ZONOS PUSĖ": dviejų fotomenininkių paroda jūrinio konteinerio viduje. Kristinos Gentvainytės nuotraukų ciklas "Kaukės" ir Jurgos Lucos fotografijų serija "Iš dulkių į dulkes".

Kūrybinę platformą „Menų zona“ organizuoja Meno kūrėjų sąjunga. Projektą iš dalies remia Klaipėdos miesto savivaldybė. Projektas yra Klaipėda – Lietuvos kultūros sostinė 2017 renginių dalis. Renginio partneriai: Goethe’s institutas, Lietuvos fotomenininkų sąjungos Klaipėdos skyrius.

MENŲ ZONA goes Rock. 2017-06-02 19:00:00 - .
Attending: 69 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

69 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy