Sitemap

Chillweek.com

 

LOW AIR KULTŪROS NAKTYJE

  • , ,
LOW AIR KULTŪROS NAKTYJE -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Menu, muzika ir kultūra geriausia mėgautis tamsoje. Juk prieš filmą kino teatre užgęsta visos šviesos, prieš spektaklį teatre išjungiamos visos lempos, aptemsta ir koncertų salės prieš orkestro ar grupės pasirodymą. Tik tamsa leidžia pasinerti į kultūrą, išlaisvinti savo fantaziją ir mėgautis aplink vykstančiais procesais. Įjunk šviesą ir magija dings. Skelbia šių metų ,,Kultūros naktis" organizatoriai. Beveik 200 įvairiausių projektų ir renginių Vilniaus miestą apims naktį iš birželio 20 į 21 d. nuo 18 val. iki 02 val. nakties.

Low Air šokio mokykla jungiasi prie šios gražios iniciatyvos ir kviečia stebėti jų veiklas

- 19.00-19.45 - atviras gatvės šokio Jam'as ir šokėjų pasirodymai Menų spaustuvės kiemelyje (Šiltadaržio g. 6)

- 20.30-21.00 - Low Air šokio mokyklos, vasaros stovyklos mieste, baigiamasis vaikų pasirodymas (Gedimino pr. 2 A)

- 22.00-24.00 - performansas ,,Process" - Low Air šokio mokyklos mokytojai kviečia į naują erdvę šokiui pačiame Vilniaus centre, Gedimino pr. 2 A, šokėjų pasirodymai, atviras gatvės šokio Jam'as

Visi festivalio „Kultūros naktis“ renginiai yra NEMOKAMI. Tai menininkų, kultūros ir švietimo organizacijų dovana Vilniaus miestui ir jo svečiams.

Low Air - organizacija, apimanti ir plėtojanti veiklas: Low Air Urbanistinio Šokio Teatrą, Low Air Šokio Mokyklą, Tarptautinį Gatvės Kultūros Festivalį Urban Essentials, Low Air menus, švietime bei bendruomenės programose. Low Air misija - didinti suvokimą apie Lietuvos gatvės šokio kultūrą per kultūrinių bendruomenių kūrimą, šokio spektaklių pastatymus, pasirodymus, mokymosi galimybių sudarymą bei įvairias socialines programas prieinamas kiekvienam žmogui.

LOW AIR KULTŪROS NAKTYJE. 2014-06-20 19:00:00 - .
Attending: 68 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

68 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy