Sitemap

Chillweek.com

 

Lokomotyvas | S13, Mario Moretti, Infektion

  • , ,
Lokomotyvas | S13, Mario Moretti, Infektion -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Elektroninė muzika. Juoda. Gyva.
#lokomotyvas


S13 / Secret Thirteen
soundcloud.com/secretthirteen

MARIO MORETTI LIVE / Bordello A Parigi
soundcloud.com/moretti

INFEKTION LIVE / ARTS + Partyzanai label
soundcloud.com/infektion

SEVEN BUGS / Sunday Bug
soundcloud.com/sundaybug

Lights: Justas Bø / Co.Choc


Justinas Mikulskis arba S13, praeityje vienas žinomiausiu lietuvių laužytų ritmų prodiuseris ir juoduomenės žurnalo Secret Thirteen įkūrėjas. secretthirteen.org tai visame pasaulyje skaitomas ir klausomas internetinis žurnalas, kuriam miksus kūrė tokie head‘ai kaip: Biosphere, Polar Inertia, Dscrd, Xhin, Broken English Club, Orphx ir kt. Žurnalo turinį įvertino tokie world wide žinomi Resident Advisor, Pitchfork ir pan. Šiemet S13 grojęs Berghain (Berlynas) su savo prime music taste atvyksta į Klaipėdą lokomotyvu.

Andrius Kurkinas / Mario Moretti aka Wasted Gaze ir Endis VSG. Daugiau nei dešimtmetį kuriantis ir grojantis elektroninę muziką skirtingais alter ego bei geriausiai žinomas Lietuvos disco eksportas. Savo aistrą sintezatoriams įamžina stiliagų leidybinėje kompanijoje Bordello A Parigi , kurie beje ką tik išleido trečiajį Mario vinilą. Lokomotyvuose nei japoniško nu wave nei italdisco nebus, išgirsim retą, tamsų Mario Moretti LIVE. Vieša paslaptis, kad Mario LIVE pasirodymai itin griausmingi. Krištolo taurės ir nulakuoti bateliai liks bagažinėj, šokių aikštelėje – techno. Įrašo nebus, išskirtinio pasirodymo klausyk gyvai ir vietoje.

Tomas Taujanskis – Infektion. Prieš 5 metus startavęs viename žinomiausių lietuvių e.muzikos leible – Partyzanai. Sugrojęs ne vieną gigą Tundroje, Supynėse, vėliau išvažiavo debesų ganyti į Švediją. Kartais grįždavo sugroti DAI renginiuose. Didžėjino Trip , Gluck ir Kably. Šį pavasarį pirmąjį juodą INFEKTION vinilą "The Black Infinity" išleido kompanija ARTS. Jų vėliavą neša tokie vardai kaip Emmanuel, Sls, Jonas Kopp, Terrence Dixon ir etc.
Kadangi Tomui „savo muziką groti yra nepalyginimai geriau nei svetimų“, Loco motyve jis užkrės savo live pasirodymu. Nuskambės garsai iš antrosios INFEKTION plokštelės, kuri bus išleista 2017 pradžioje.

Tomas Vėjas CEO of seven bugs. Dauguma jūsų jį girdėjo Neringa FM, ZIP FM ir kituose eteriuose. Nors Tomas Klaipėdoje gyvena ne taip ir ilgai, tačiau jau spėjo prikelti jos naktinį gyvenimą iš snaudulio. T. ne one-trick pony, [!] jo grojamos muzikos spektras – nuo techno iki cocktail parčiams tinkamo garso. Alternatyviam naktiniam gyvenimui atstovaujantis, įvairialypis seven bugs, lokomotyvuose žada paduoti karštų porcijų nuo dj pulto.

daugiau informacijos – komentaruose.
---------------------------------------------------------------------

IKRA loftas, liepų g. 77, Klaipėda,
durys nuo 22 val., pradžia 23.00
faq 868814170
įėjimas 5 Eur,

apsauga pasilieka teisę nepakviesti užeiti be papildomo paaiškinimo.

Lokomotyvas | S13, Mario Moretti, Infektion. 2016-11-25 23:00:00 - .
Attending: 69 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

69 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy