Sitemap

Chillweek.com

LAUMIŲ KINO NAKTIS

  • , ,
LAUMIŲ KINO NAKTIS -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Mielos moterys (ir ne tik),
Tarptautinės Moters dienos proga kino centras GARSAS kviečia Jus į „Laumių kino naktį“. Jos metu pamatyse du puikius, gražius ir moteriškus filmus. Susiburkime draugėn!
Kaina už abu filmus - 5,20 EUR.


VISI KELIAI VEDA Į ROMĄ
All Roads Lead to Rome
Italija, JAV, komedija, 2016, 1:30, N-13
Režisierius: Ella Lemhagen
Vaidina: Sarah Jessica Parker, Raoul Bova, Paz Vega, Claudia Cardinale, Rosie Day

Niujorke gyvenanti Megė yra žavi koledžo dėstytoja ir vieniša mama. Siekdama palaikyti šiltesnius santykius su savo amžinai viskuo nepatenkinta paaugle dukterimi Summer ji suorganizuoja kelionę į Toskanos kaimelį Italijoje, kur kadaise praleido gražiausias savo pašėlusios jaunystės dienas.
Vos atvykusios į saulėtą Italijos provinciją niujorkietės susiduria su dailiu italu Luku. Pasirodo, tai – buvęs Megės vaikinas, kuris iki šiol yra vienišas ir gyvena su savo 80-mete motina Karmen.
Pastaroji netrunka susidraugauti su maištingąja Megės dukra. Naujosios pažįstamos labai skirtingos, tačiau abi jas vienija tikslas – ištrūkti iš Toskanos. Suvienijusios jėgas – senolė ir paauglė – pavagia automobilį ir išrūksta į Romą...


8 GERIAUSI PASIMATYMAI
8 Best Dates
Rusija, komedija, romantinis, 2016, N-13
Režisierius: Marius Vaisberg
Vaidina: Vladimir Zelenskiy, Vera Brezhneva, Vladimir Yepifantsev, Yevgeni Koshevoy ir kt.


Vieną saulėtą rytą Nikita Sokolovas, sužinojęs, kad serga nepagydoma liga, nutaria, jog privalo surasti vyrą savo žmonai - pamainą sau, kuri pasirūpintų tiek jo žmona, tiek jų vaikučiais bei verslo imperija.
Taip vieną dieną Sokolovų namuose su kilniu pretekstu apsigyvena gaisrininkas Ilja - patikimas ir žalingų įpročių neturintis vyras. Prasideda slaptoji operacija, kurios metu Nikitos žmona turėtų artimai susidraugauti su naujuoju "šeimos draugu". Ir nors staiga paaiškėja, kad įvyko klaida ir Nikitos sveikatai niekas nebegresia, stabdyti operaciją jau per vėlu - nepriekaištingąjį Iljušą pamilti spėjo visi, įskaitant ir Nikitos veterinarijos klinikos pacientus... Ir kova už meilę čia tiktai prasideda!

LAUMIŲ KINO NAKTIS. 2016-03-12 21:00:00 - .
Attending: 27 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

27 LANKYTI

Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy