Sitemap

Chillweek.com

 

LANA DEL REY PROJECT : AISTĖ & DRIULE XL

  • Mokyklos g. 1, Mokolų k., Marijampolė, Lithuania
LANA DEL REY PROJECT : AISTĖ & DRIULE XL - Marijampolė
   Atnaujinta 7 september 2013 at 0:15
Lana Del Rey - ji populiari, ji turi milijonus gerbėjų visame pasaulyje!
Lana Del Rey Project – klubinis projektas gimęs Klaipėdoje, kartu su AISTE jau šį penktadienį suskambės naujai ir pirmąjį kartą Lūna scenoje. Geriausi Lana kūriniai „Summertime Sadness“, „Blue Jeans“, „Video Games“ seksualus ir nepriekaištingas įvaizdis ir skaniausi remiksai nuo DRIULE XL .
DRIULE XL – naujas vardas Lūna dj scenoje, bet labai gerai žinomas visoje Lietuvoje ir atrandamas Europos klubinėtojų .
DRIULE XL - tikrasis vardas Audrius Kolesnikov, įkvėptas naktinio gyvenimo energijos ir savo aistros muzikai, greitai pasinėrė į Viniaus house stiliaus muzikos užkulisius. Jo išsilavinimas- bakalauro laipsnis meno ir kultūros vadybos srityje. Jo talentas buvo pagrindinis veiksnys leidęs jam staigiai šoktelėti iš vietinių ir mažų pasirodymų į didžiausias klubų scenas, ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Jo vardas, tai lyg skiriamasis ženklas garantuojantis įspūdingą ir nepamirštamą, kiekvieną kartą išskirtinumu pasižymintį renginį. Imlumas naujovėms - DRIULE XL išskirtinis bruožas. Jis grojo visuose didžiausiuose ir žinomiausiuose Lietuvos naktiniuose klubuose, bei renginiuose. Eksperimentai su muzika ir garsais užtikrina, kad DRIULE XL muzikos stilius yra tikra atgaiva elektroninės muzikos gurmanams, su žiupsneliu seksualumu alsuojančios, melodingos house muzikos, pagyvintos agresyvesniais ar progresuojančiais garsais. Jis turi talentą suderinti skirtingų stilių muzikos takelius taip, kad jie skambėtų kaip vienas išbaigtas kūrinys. Jis mėgaujasi grodamas melodingą, kupiną energijos house‘ą, tuo suteikdamas savo klausytojams tik geriausias emocijas. Jo projektas “OXY” yra geriai žinomas, dėl savo ekstravagancijos, seksualumo ir pašėlusių linksmybių, visose Baltijos šalyse. Jo polėkis suteikti house muzikai savitą ir inovatyvų stilių atvėrė galimybes sugroti su daugeliu garsių DJ‘ų Gotha Cannese, Bora Bora papludymiuose, Amnesia klube Ibizoje, Les Cavanes Courcheveluje, Palais M Prancūzijoje ir tai tik nedaugelis vietų, kuriose jam teko groti. DRIULE XL turi savų gudrybių kaip padėti publikai pasinerti į savo muziką, nepriklausomai nuo renginio dydžio. Jo muzikos pateikimas gali būti apibūdintas kaip - “ sprogstantis dainų mišinys”, kur energija ir emocijos sujungia didžėjų ir klubinėtojus į vieną, pulsuojantį kūną. Jo muzikiniai perliukai išsiskiria unikalia ir galinga boso linija, originalių muzikos pavyzdžių gausa ir nepamirštama vokaline dalimi. Visa tai sujungta kūrybingojo DRIULE XL tampa priežastimi, kodėl klausytojai pameta laiko nuovoką pasiduodami visiškai muzikiniai hipnozei.

Daugiau info.:

www.facebook.com/DJDRIULEXL
www.myspace.com/driulexl
www.facebook.com/audrew.kolesnikov
www.soundcloud.com/audrew-kolesnikov

Bilietai:
Happy Hour - 7 Lt
iki 24:00 - 10 Lt
nuo 24:00 - 15 Lt

*Naujiena! Happy Hour nuo 22:00 iki 23:00

N-18

LANA DEL REY PROJECT : AISTĖ & DRIULE XL. 2013-09-06 22:00:00 - LŪNA.
Attending: 71 (men: 38.03%, moterys: 61.97%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING: Žydrūnas Kičas, Aš Andrius, Gabrielė Skirkaitė, Laura Klevinskaitė, Marius Kel, Roberta Slava, Donatas Vaitkevičius, Ramunas Krusinskas, Raimonda Čėsniukas, 'Monika Slankauskaitė, Andrius Andysoul Kuralavicius, Viktorija Antulionytė, Aivaras Ūsas, Vita Lija, Algirdas Sau, Aira Margarita Mozūraitytė, Zygius Makackas, Sky Savickiene, Erika Vilkelytė, Daiva Jurgilevičiūtė, Judita Kuralavičiūtė, Jurgita Strazdaitė, Evelina Iljinaitė, Žilionis Vaidas, Samanta Malinauskaitė, Inga Zinkevičienė, Gerda Žiugždaitė, Žydrūnas Šniokaitis, Vytautas Dumbliauskas, Tadas Lankelaitis, Aurita Stepanavičiūtė, Deividas Brusokas, Ner Utis Ny Ga, Indrė Kučinskaitė, Raminta Riestanose, Agnė Juškaitė, Oksana Šatavičiūtė, Kristina Senkute, Roberta Lukoševičiūtė, Gabrielė Janulevičiūtė, Deimantė Andriušytė, Marius Ramanauskas, Ieva Stadaliūtė, Aistė Mikulionytė, Viktorija Moliušytė, Marius Skinkys, Kristina Jakimavičiūtė, Giedrė Maksimavičiūtė, Brigita Mozūraitytė, Žaklina Melagė, Remigijus Mikulėnas, Edgaras Vaičiūnas, Monika Yach, Indrė Ciplytė, Tomas Baracevičius, Rasa Akranglytė, Mantas Shm, Aistė Ramanauskaitė, Sigita Mačytė, Erika Dzingaitė, Vasiliauskaitė Jurgita, Edgaras Makaravicius, Gerda Tribulaitė, Milda Barkauskaite, Indre Stankeviciute, Roberta Lukšytė, Aura Kairyte, Mantas Baranė, Dainius Petrulionis, Renginių Kalendorius, Dovydas Linka

Renginio dalyviai

71 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá LŪNA ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy