Sitemap

Chillweek.com

 

Keliai kertasi Kirtimuose II

  • , ,
Keliai kertasi Kirtimuose II -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Gruodžio 11 dieną 20 val. keliai ir vėl kertasi Kirtimuose.

Šįkart iš skirtingų pusių atvykę Kirtimuose susiburs Algis Fediajevas, Ieva ir Vidas bei Lukas Devita.

Algis Fediajevas. Vasario mėnesį grodamas pirmajame „Keliai kertasi Kirtimuose” renginyje su savo solo programa, akustine gitara, lūpine armonikėle ir drebančiomis rankomis debiutavo Lietuvos scenoje. Šįsyk Algis jau pristato debiutinį albumą „Vieškeliu į Araratą” – išgyvenimų, apmąstymu, džiaugsmų ir liūdesių dienoraštį, subrandintą tiesiog gyvenant ir kaupiant patirtį, na ir klajojant, grojant įvairiuose koncertuose, festivaliuose bei, žinoma, Europos miestų gatvėse. Laisvo pobūdžio akustinės gitaros variacijomis paremta muzika su vis iškylanciais bliuzo, įvairių tautų folko ar psichodeliniais motyvais ir balsas, apdainuojantis kelią, nežinomybę, nerimą, klausiantis bei vis kažko ieškantis – visa tai atsineš Algis Fediajevas gruodžio 11-osios vakarą.

https://resonatingwoodrecordings.bandcamp.com/track/visa-tiesa-apie-tai-kas-nutiko-prie-ararato

Ieva ir Vidas. Jei Algis Fediajevas išleisdamas albumą gyvena derliaus nuėmimo nuotaikomis, tai Ieva Toleikytė ir Vidas Aškinis kaip duetas debiutuoja scenoje. Ieva gerai žinoma jaunųjų rašytojų sluoksniuose, tačiau jos aistra muzikai, talentas bei kūrybinių išbandymų siekis pastūmėjo merginą nerti ir į muzikinį pasaulį. Savo ieškojimams ji rado turbūt tobulą partnerį – puikų įvariapusį gitaristą Vidą Aškinį, žinoma kaip grupių „Arklio Galia” bei „Working Hobo” kertinį narį, kurio laisvi ir ekspresyvūs gitaros solo sudauže ne vieną širdį. Šikart jis ima į rankas akustinę gitarą, šiek tiek pažaboja savo muzikinę ekspresiją bei atskleidžia kiek kitokią pusę – lyriškesnę, švelnesnę, tačiau pulsuojanti energija visąlaik tyko siekdama išsiveržti. Intriguojantis duetas atliks niekam niekur niekada negirdėtas savo kūrybos akustines dainas, jos tiesiog užburs, įtrauks ir nuneš toli toli...

Lukas Devita. Kaip patyręs magas ir mokytojas jis apramins bei į tinkamas vėžes pastatys jaunatviškus pirmojo derliaus nuėmimo ir debiuto džiaugsmo gaivalus. Lukas - unikali asmenybė Lietuvos muzikiniame ir kultūriniame pasaulyje, aktyvus psichodelinės muzikos bei kultūros propaguotojas. Žinomas ir kaip rašytojas, ir kaip muzikantas-kūrėjas. Tiek radikaliai eksperimentinė, tiek ir švelnesnė akustinė su lengvais efektais jo muzika yra prisotinta kosminiu klajonių nuotaikos, atrodo, jog susiduriama su nežemiškumu, nesuvokiamumu, tačiau tuo pačiu ir grožiu, šiluma, bei ramybe. Luko koncertai – gana nedažna šventė, todėl gruodžio 11-osios vakaras – puikus šansas su juo kartu pasileisti į kosminę odisėją.

https://soundcloud.com/devita-lab/everyone-is-a-child-phone-mix

Bilieto kaina 10 litų aka 2,89 euro.

Į Dariaus ir Girėno g. 69 esantį Kirtimų kultūros centrą atvykti galite 1, 2, 4, 88, 3G autobusais, išlipus F. Vaitkaus arba Dariaus ir Girėno stotelėse (prie posūkio į oro uostą).

Daugiau info http://www.kirtimukc.lt/

Keliai kertasi Kirtimuose II. 2014-12-11 20:00:00 - .
Attending: 75 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

75 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy