Sitemap

Chillweek.com

KALĖDINIS INGOS VALINSKIENĖS KONCERTAS

  • Baltų pr. 16, Kaunas, Lithuania
KALĖDINIS INGOS VALINSKIENĖS KONCERTAS - Kaunas
   Atnaujinta 20 december 2013 at 13:40
Kalėdinis Ingos Valinskienės ir grupės gyvo garso koncertas „Geriausios dainos“

„Dainuoti su gyvai grojančia grupe yra nepaprastas malonumas. Tai išskirtinės akimirkos ir man, ir muzikantams, ir neabejoju, visai pablikai“, − sako aksominio balso savininkė Inga Valinskienė.
Ingos balsas išskirtinį vakarą skambės jau gruodžio 19 d. 19 val. Kaune, „Renginių Oazėje“ (Baltų pr. 16).
I. Valinskienės koncerte skambės puikiai jos gerbėjams ir visai Lietuvai žinomos ir populiarios dainos, taip pat kūriniai iš naujausio atlikėjos albumo „Mūsų meilė – mūsų turtas“. Kaip visada nuoširdi ir atvira savo klausytojams Inga su nekantrumu laukia susitikimo su jais ir žada daug šiltų akimirkų, sušildysiančių šaltą rudens vakarą.

Geriausių I. Valinskienės dainų gyvo garso koncerte atlikėjai talkins grupė, kurią sudaro profesionalūs ir gerai žinomi muzikantai: Virgilijus Butkevičius – gitara, Vytautas Mundinas – mušamieji, Danielius Praspaliauskis – saksofonas, Audrius Jonaitis – klavišiniai, Ričardas matyženok – bosinė gitara.

Inga kuria vaidmenis miuzikluose, TV serialuose, veda televizijos laidas, šiuo metu dalyvauja itin populiariame TV projekte „Lietuvos balsas“.

Durys atsidaro 18 val.
Koncerto pradžia – 19 val.
Visos vietos salėje – prie staliukų. Maloniam laiko praleidimui siūlome gaiviuosius ir stipriuosius gėrimus iš „Crystal“ baro.

Bilietus platina TIKETA. Bilietų kainos 35 - 75 Lt.
Įmones, norinčias, įsigyti bilietus, prašome skambinti tel. 8609 66699
Švenčiantiems gimtadienius – „Renginių Oazės“ staigmenos. Tik nepamirškite apie savo gimtadienį mus informuoti iš anksto, skambindami arba atsiųsdami sms žinutę telefonu 8 609 66699. (Siunčiant žinutę, parašykite: koks jūsų stalelio numeris, kokiai dienai rezervuotas stalelis, taip pat nurodykite jubiliato vardą).
“Renginių Oazė“ pasilieka teisę, esant reikalui, keisti įėjimo sąlygas ir programą.


KALĖDINIS INGOS VALINSKIENĖS KONCERTAS. 2013-12-19 19:00:00 - Renginių Oazė.
Attending: 26 (men: 30.77%, moterys: 69.23%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here

Renginio dalyviai

26 LANKYTI

Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy