Sitemap

Chillweek.com

Joninių beprotybė "Menų Zonoje"!

  • , ,
Joninių beprotybė
   Renginys nebuvo atnaujintas
Trijų grupių ir atlikėjų combo pasirodymas "Menų zonoje" Joninių nakties belaukiant...

Joninių beprotybė kartu su:

Wake'N'seE
https://www.facebook.com/wakensee/

Studio Maruko
https://www.facebook.com/studiomaruko/

Baltasis Botagas
https://www.facebook.com/BaltasisBotagas/

Wake'N'seE:
Grupė, atliekanti savo kūrybos dainas. Kūryboje dalyvauja visi grupės nariai, todėl nusistovėjusio muzikos stiliaus nėra. Jie skirtingų profesijų draugai, kuriuos vienija bendras pomėgis – muzika. Lyriški ir jautrūs, grojantys teigiamą roką, bet kaip jie patys dainuoja vienoje dainoje "ramybės nebus".

STUDIO MARUKO:
Tai avangardinės muzikos projektas, kuriame synth-folk-punk stiliumi parodijuojama lietuviška vestuvinė ir estradinė muzika. Avangardiniai garso sprendimai, skambūs visiems iki kaulų įsigėrę uždainiai ir post-punk elgsena sudaro kreivą siurrealistinį standartinio vakarėlio paveikslą.

Be parodijų ir kandžių originalių kūrinių bus atlikti keli grupės "Sportas" hitukai, bei Valstybinio Tautos Fronto oficialusis himnas "Esam visiški debilai". Bus ne tik šalti sintezatoriai ir baisios pigios Yamaha PSR jonikėlės, bet ir gitara. Laukiame mieli sveteliai - kreivose synthpunk vestuvėse.

BALTASIS BOTAGAS:
"Blues ain't nothing but a good man feeling bad". Pastaruoju metu aktyvūs klaipėdiečiai gyvenantys bliuzu vis labiau įsivirtina gyvos muzikos scenose. Jų kūrybai būdingos baidyklės lovose, nuklydimai į kosmosą bei grįžimas į žemę, kol galiausiai sušuksite "Mama i wanna be a rolling stone".

Kūrybinę platformą „Menų zona“ organizuoja Meno kūrėjų sąjunga. Projektą iš dalies remia Klaipėdos miesto savivaldybė. Projektas yra Klaipėda – Lietuvos kultūros sostinė 2017 renginių dalis.

Joninių beprotybė "Menų Zonoje"!. 2017-06-23 18:00:00 - .
Attending: 60 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

60 LANKYTI

Narës
Contact | Copyright | Terms of Service | Privacy Policy