Sitemap

Chillweek.com

 

Jägermeister presents: Diskotekininkai @Mojito Nights!

  • Didžioji g. 33/2, Vilnius, Lithuania
Jägermeister presents: Diskotekininkai @Mojito Nights! - Vilnius
   Atnaujinta 15 kovas 2014 at 11:43
Do You Remember House? Kas yra DISKOTEKININKAI? Žino greičiausiai tik Čekas Norisas. Tai besikeičiančių didžėjų komanda, kuri vis pasipildo naujais nariais. Iki paskutinės akimirkos niekada neaišku, kas bus tą naktį. Faktas, kad tarp jų ir visai kitokią muziką kitokiais vardais grojantys Lietuvos didžėjai.

DISKOTEKININKAI – visada mažutė paslaptis ir intriga.

„Nostalgija ir sentimentai – visą naktį! Pripažinkite, jog mėgaujatės sentimentalumu bei dažnai nostalgiškai žvelgiate į praeitį ir jau metus laukiate tų savaitgalių, kada galėsite susitikti su senais gerais bičiuliais ir išgirsti visų laikų geriausią klubinę muziką, kurios sukeltą nostalgiją išgyvenate su didžiuliu malonumu“, – apie nostalgiją ir sentimentus samprotauja kelionę laiku žadantys „DISKOTEKNINKAI".

Tai ne tik didžėjų komandos pavadinimas ir šokių aikštelių himnų epopėją visą naktį, tai žodis kuris apibūdina gerą laiką, šilumą, prisiminimus, nostalgiją ir visus kitus širdį virpinančius jausmus taip tiksliai, maloniai, subtiliai ir be galo aiškiai, jog daugiau klausimų nebekyla.

„DISKOTEKININKAI" subalansuoti moterims, bet tinka ir vyrams, nemirtinga house klasika, spalvingiausia šou programa ir seksualios šokėjos.

"Mojito Nights" laukia tavęs nuo 23:00 :)
Įėjimas - nemokamas!

Jägermeister presents: Diskotekininkai @Mojito Nights!. 2014-03-14 23:00:00 - Mojito Naktys.
Attending: 68 (men: 54.41%, moterys: 45.59%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING: Audrew Kolesnikov, Justina Skeberdytė-Šveistienė, Gedas Jäger, Gediminas Petruškevičius, Donatas Dockus, Paulius Zaleckis, Rasa Kuodytė-Kazielienė, Neringa Aponienė, Alvydas Visinskas, Aivaras Vilkelis, Bernardas Vilkelis, Jurgita Andruskaite, Mindziulis Radionovas, Greta Lileikyte, Jolita Lauciūtė, Dainius Čepas, Artūras Lingis, Reda Baltramiejunaite, Gabrielė Tėvainytė, Deimantė Mackevičiūtė, Laurynas Melnikaitis, Vilija Kaušakytė, Arminas Petrauskas, Urbanovičių Aliin'a, Brigita Kaspa, Mindaugas Mikenzo, Mantas Sagatas, Kristina Petrauskienė, Sigita Žvir, Vydminas Maziliauskas, Sandra Deikute, Zuzi Muzika, Simas Vainoraitis, Julija Gal, SiMo Na, Mante Slabadaite, Ingrida Čiplytė, Arnas Gvazdauskis, Martynas Giedraitis, Dainius Danilka, Martyna Kuliešaitė, Saulius Janelionis, Asta Astute, Diana Navardauskaite, Jagermeister Merginos, Alvydas Mickevičius, Deivydas Bartuševičius, Dainius Aleksa, Zilvinas Zvagulis, Odeta Visockaitė, Renginių Organizavimas, Rokas Akunis, Saule Gervinskaite, Laimis Petronis, Gintarė Ančerevičiūtė, Rytis Zvagulis, Ramus Kaip Belgai, Aistė Greviškytė, Constantine Constantine, Денис Ерин, Auštrevičius Dainius, Marius Karolina Pukelis, Renginių Kalendorius, Herve Leger Suknelės, Daiva Daiva, Azuolas Zvagulis, Ingrida Martinkėnaitė, Ernestas Milevskij

Renginio dalyviai

68 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá Mojito Naktys ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy