Sitemap

Chillweek.com

Grupės „2 Donatai“ gyvo garso koncertas „Viskas pusiau“

  • , ,
Grupės „2 Donatai“ gyvo garso koncertas „Viskas pusiau“ -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Balandžio 4 d. 18 val. Kėdainių kultūros centre grupė „2 Donatai“ surengs gyvo garso koncertą „Viskas pusiau“. Pristatys įsimintiną, energija trykštantį koncertą, į kurį visi labai labai kviečiami.

Vos prieš keletą metų suburta grupė „2 Donatai“ jau žino, ką reiškia turėti didžiulę savo gerbėjų armiją, kuri koncertuose kartu dainuoja populiariausias grupės dainas. Jauni, veržlūs, ambicingi ir tikri žemaičiai žino ne tik, kaip pasiekti klausytojų širdis, bet ir kaip koncertą paversti tikru energijos užtaisu.

Prieš metus išleistame debiutiniame grupės kompaktiniame albume „Viskas pusiau“ skamba jau hitais tapusios dainos, tokios kaip „Kai kas vakarą“, „Planeta“, „Prisėdai šalia“ ir dar daugelis kitų. Sėkmingai apvažiavę daugiau kaip 20 miestų ir miestelių, duetas kartu su gyvo garso grupe tęsia koncertinį turą ir žada nepamirštamą laiką visiems susirinkusiems!

„Tie, kurie mus matė ir girdėjo, žino, su kokia energija mes stovime scenoje! Bet šį kartą energijos bus dar daugiau, nes su mumis į kelionę leidžiasi gyvo garso grupė. Pažadam pasidalinti pozityvia nuotaika ir palikti jos kiekviename mieste“, – sako Donatas Čižauskas.

Kartu su mumis:

Evaldas Sidaras – mušamieji
Marius Būda – gitara
Kęstutis Radavičius – bosinė gitara

Bilieto kaina – nuo 8 Eur

Bilietų galite įsigyti Kėdainių kultūros centro kasoje. Kasos tel. (8 347) 52 978

Grupės „2 Donatai“ gyvo garso koncertas „Viskas pusiau“. 2017-04-04 18:00:00 - .
Attending: 69 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

69 LANKYTI

Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy