Sitemap

Chillweek.com

 

Frankofonija. Susitikimas su režisieriumi A. Sokurovu

  • , ,
Frankofonija. Susitikimas su režisieriumi A. Sokurovu -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Rugpjūčio 17 d. 18 val. Kauno kino centre „Romuva“ vyks filmo „Frankofonija“ (Francofonia) peržiūra ir susitikimas su režisieriumi Aleksandru Sokurovu.
Susitikimo metu režisierius atsakys į žurnalisto Karolio Kaupinio bei žiūrovų klausimus.

Apie filmą:
Prancūzija per amžius puoselėjo menus ir išlaikė meno šlovintojos ir globėjos reputaciją. Meistriškai valdydamas formą Sokurovas pranoksta ankstesnius bandymus viename kūrinyje pavaizduoti daugialypį Prancūzijos meno ir istorijos sąlytį. Praslinko dar vienas amžius Senajame žemyne. Karių armijos vėl grėsmingai trypia civilizacijos lopšio grindinius, vėl poška patrankos. Skerdynių akivaizdoje visa, kas kadaise buvo didinga ir šventa, sumanymai, kuriuos įgyvendinti kainavo milijonus valandų, akimirksniu dingsta nuo žemės paviršiaus. Luvro vadovas Jacques Jaujard’as ir Reino grafas Franziskus Wolffas Metternichas Antrojo pasaulinio karo metu darė viską, kad apsaugotų Luvro meno lobynus. „Frankofonija“ yra apie meno ir galios santykį; ji tarsi klausia, ką vieno stipriausiai žmoniją sukrėtusio konflikto įkarštyje menas gali papasakoti apie mus pačius.

„Tai ribas tarp vaidybinio ir dokumentinio filmo trinanti rusų išminčiaus kino meditacija meno, istorijos ir Vakarų kaltės temomis. Šiuo itin asmenišku filmu režisierius perteikia savo tarp meilės ir kartėlio besiblaškančius jausmus Prancūzijai.“ (A. Račaitytė)

Frankofonija. Susitikimas su režisieriumi A. Sokurovu. 2016-08-17 18:00:00 - .
Attending: 69 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

69 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy