Sitemap

Chillweek.com

 

Flaer ir Abii koncertas - „Stiklo deimantai ir Vilkas“

  • , ,
Flaer ir Abii koncertas - „Stiklo deimantai ir Vilkas“ -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Šį šeštadienį „Menų zoną“ drebins vėl aktyviai į muzikinę sceną sugrįžę uostamiesčio rožiniai rokeriai „Flaer“, o juos apšildys jauni, bet jau tituluoti „Abii".

Flaer
Pink rock

„Stiklo deimantai ir Vilkas“ - tai išsami grupės kūrybinio šėlsmo muzikinė retrospektyva.

„Skambėjome ne viename koncerte, radijo ir televizijos eteryje. Juokaudami įvardijame mūsų grojamą muzikos stilių Pink Rock‘u, tačiau kaip jis turėtu skambėti iki šiol nežinome ir patys. Muzikiniuose kūriniuose skamba ir rokas, ir bliuzas, ir džiazas, ir, popsas. Gal todėl visada patikome ne tik jaunimui bet ir įvairsnio amžiaus žmonėms . Labai svarbu, kad tekstuose galime ieškoti prasmės“. Tad kviečiame gerai pasiautėti ir padainuoti jau gerai žinomas dainas „Morčius“ , NBA, „Kalėdos“, Why, „Teta Zita“, ir, žinoma, „Katarinka“!

Sudėtis: Michailas Denisenko (mušamieji), Vladimir Sirotenko (gitara), Edvinas Pranaitis (bosine gitara) ir Adomas Stančikas (gitara, vokalas).

https://www.facebook.com/Flaer-99782382543/?fref=ts

Abii
Alt | Electronic | Rock

Prieš gerus metus sugroję pirmąjį koncertą, jie laimėjo jaunų grupių konkursą „Garažas‘16“, o vėliau ir dar vieną – „Galapagai music challenge“. Retai Lietuvos muzikos scenoje galima išvysti tokį stiprų jaunos grupės startą, tačiau grupė „Abii“ nežada sustoti. Galbūt viskas ir dėl to, kad tekstuose kalba moteris, nors ant scenos matome vyrus. „Mes nepasakojame to, ką matome patys – tegu tai padaro mūsų juntama idėja, kuriai suteikiame gyvybę savo tekstuose“, – sako grupės nariai.

Sudėtis:
Tautvydas Tomkus (būgnai)
Andrius Šarka (vokalas, gitara)

https://www.facebook.com/LT.Abii/?fref=ts


Kūrybinę platformą „Menų zona“ organizuoja Meno kūrėjų sąjunga. Projektą iš dalies remia Klaipėdos miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba. Projektas yra Klaipėda – Lietuvos kultūros sostinė 2017 renginių dalis.

Flaer ir Abii koncertas - „Stiklo deimantai ir Vilkas“. 2017-07-08 19:00:00 - .
Attending: 39 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

39 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy