Sitemap

Chillweek.com

 

Fiksi Šou. „Pažadink Kalėdų Senelį!”

  • , ,
Fiksi Šou. „Pažadink Kalėdų Senelį!” -
   Renginys nebuvo atnaujintas
FIKSI ŠOU
Naujametinė programa „Pažadink Kalėdų Senelį!”

Tai speciali programa – Fiksi-siurprizas mūsų mylimiems žiūrovams.
Fiksikai grįžta, kad mažieji žiūrovai išvystų naujus jų nuotykius. Šį kartą – naujamečius! O kadangi Naujieji Metai – šeimos šventė, Simka, Nuliukas ir smagi draugija pasirodys žiūrovams ne vieni, o… su savo tėveliais!
Bene svarbiausias šio spektaklio siurprizas – scenoje debiutuos PAPUSAS ir MASIA! Ir visa tai, mūsų ištikimų žiūrovų, kurie labai laukė šių herojų, dėka.
Vėl mūsų mieste mylimi Fiksikai, tarsi nužengę iš ekrano, prabils originaliais balsais. Jie atvyks su naujomis dekoracijomis, gigantišku padėjėju ir šventiniais nuotykiais, kurių metu jiems niekaip nepavyks pažadinti Kalėdų Senelio be draugiškos mažųjų žiūrovų pagalbos!
Piktosios jėgos užmigdė Senelį taip giliai, kad jis gali pramiegoti net Naujuosius Metus! Bet Papuso, Masios ir profesoriaus Čudakovo dėka mažieji Simka ir Nuliukas kils į kovą su piktavaliais. Kaip nugalėti Tingulį, Baimę ir Gobšumą, išgelbėti Naujus Metus ir gauti asmeninį Kalėdų Senelio pasveikinimą?
Tik jei kiekvienas mažasis žiūrovas salėje padės herojams. Juk su Fiksikais niekas nenuobodžiaus! Šmaikščios dainelės, uždegantys šokiai, nepaliaujamas interaktyvus, įtraukiantis kiekvieną žiūrovą, veiksmas. Ir žinoma, visų laukiamas Kalėdų Senelis.
Fiksikai grįžta, kad vėl galėtų Jus nustebinti ir pradžiuginti. Simka, Nuliukas, Masia, Papusas kviečia mylimiausius žiūrovus į naują šventinę programą visai šeimai. Nepramiegok nuotykių –pažadink Kalėdų Senelį kartu su Fiksikais!

Renginio trukmė: 1 val. be pertraukos
Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai iki 5 metų amžiaus įleidžiami nemokamai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Organizatorius – Duetus, UAB

Fiksi Šou. „Pažadink Kalėdų Senelį!”. 2017-12-21 18:00:00 - .
Attending: 68 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

68 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy