Sitemap

Chillweek.com

 

Erotinės dramos „Tarnaitė“ papildomas seansas Klaipėdoje

  • , ,
Erotinės dramos „Tarnaitė“ papildomas seansas Klaipėdoje -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Į Klaipėdos kultūros fabriką sugrįžta Pietų Korėjos meistro Park Chan-Wooko erotinė drama TARNAITĖ („The Handmaiden“). Festivalio „Kino pavasaris“ metu nuolat sales gerą kiną mylinčiais žiūrovais užpildęs filmas iki šiol nepalieka tuščių vietų. Tad paskubėkite, nes Kultūros fabriko salėje - tik 100 kėdžių.

Bilietus įsigyti internetu galite čia: goo.gl/i1RuaE

Apie filmą TARNAITĖ: http://kinopavasaris.lt/lt/programa/5814-tarnaite

Šiame Tolimųjų Rytų egzotika ir erotika alsuojančiame trileryje Park Chan-Wookas perkelia britų bestselerio „Fingersmith“ veiksmą iš Viktorijos laikų Anglijos į Pietų Korėją Japonijos okupacijos metais. Nuošaliame dvare kartu su valdingu dėde gyvena turtinga japonė Hideko. Apsupta prabangos, bet izoliuota nuo tikro gyvenimo ji tarnaite pasamdo jauną korėjietę. Hideko dar nežino, kad Suki yra apsukri kišenvagė, sudariusi sutartį su kitu aferistu, kuris apsimetęs japonų aristokratu bandys suvedžioti ir pavergti jos širdį. Suki mokant trapiąją Hideko apie gyvenimą su vyru, patarimai palengva virsta troškimais. Painus apgavystės planas ima griūti, kai tarp Hideko ir Suki įsižiebia geidulingi jausmai.

„Park Chan-Wookas kuria vizualiai turtingą ir painaus veiksmo kino reginį su iš ekranų senokai dingusia tikra erotika ir modernizuota tolimųjų kraštų ornamentika“, – filmą komentuoja „Kino pavasario“ programos sudarytoja Aistė Račaitytė.

Filmo TARNAITĖ anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=rXG2htQN4H8

Erotinės dramos „Tarnaitė“ papildomas seansas Klaipėdoje. 2017-07-20 19:00:00 - .
Attending: 74 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

74 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy