Sitemap

Chillweek.com

 

elit PARTY: d'Antonio B-DAY su Monika Linkyte

  • Ugniagesiu g. 8, Alytus, Lithuania
elit PARTY: d'Antonio B-DAY su Monika Linkyte - Alytus
   Atnaujinta 29 kovas 2014 at 18:17
"elit PARTY: d'Antonio B-DAY su Monika Linkyte", Kovo 28d., Penktadienis!

"elit PARTY" - vakarėlių ciklas, kurio pagrindiniu akcentu taps Lietuvos klubinėtojams puikiai pažįstami Dj... Atrinksime tik tuos vardus, kurie tikrai gali užkurt nerealų vakarėlį!!!

DJ d'Antonio pastovus "elit" svečias. Šokdinęs klubų lankytojus visoje Lietuvoje šį kartą atvyksta ne vienas, jam talkins MONIKA LINKYTĖ!!! Maža to, jis švenčia savo 3ejų metų gimtadienį scenoje! Visai tai veda tik prie vieno! Nerealaus vakarėlio!!!

Monika Linkytė - nuo 2008-ųjų metų Monika Linkytė pradėjo dirbti su prodiuseriu Linu Adomaičiu. Liną ir Moniką iki šiol dažnai galime išvysti scenoje kartu. 2009 metais M.Linkytė išmėgino savo jėgas nacionalinės „Eurovizijos“ atrankoje, atlikusi Mario Basanov ir Monikos Liu dainą „Give away“. Monika džiūgavo, jog savo užsibrėžtą tikslą pasiekė. “Per mėnesį laiko, reikėjo paruošti viską: dainą, šou, išsirinkti rūbus, todėl turėdami tiek mažai laiko, manau, pasiekėme tikrai gerų rezultatų – patekau į finalą”- sakė Monika.
Itin sėkmingi Monikai buvo 2011 ir 2012 metai. Per šį laikotarpį dainininkė daug koncertavo, paruošė specialias Katy Perry ir Alicia Keys dainų programas, įrašė daug solinių kūrinių.
2011 metais M. Linkytė sužibėjo nacionaliniame „Eurovizijos“ dainų konkurso finale, kur pelnė aukštą ketvirtą vietą. O 2012 metais Monika pasiekė dar geresnių rezultatų. Nacionaliniame „Eurovizijos“ dainų finale ji pelnė trečią vietą ir tapo publikos numylėtine.

Renkamės nuo 22 val. - pabaigos neplanuojame...

Įėjimas mokamas - 10Lt

Facecontrol N-21+ (turėkite asmens dokumentą, būsime labai dėkingi)

Kokteilių baras "elit"
Ugniagesių g. 8, Alytus

elit PARTY: d'Antonio B-DAY su Monika Linkyte. 2014-03-28 22:00:00 - Kokteiliu baras elit.
Attending: 27 (men: 44.44%, moterys: 55.56%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here

Renginio dalyviai

27 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá Kokteiliu baras elit ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy