Sitemap

Chillweek.com

Edis agregatas, arba nemirštančio optimisto gyvenimas ir mirtis

  • , ,
Edis agregatas, arba nemirštančio optimisto gyvenimas ir mirtis -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Keistuolių teatro roko fantasmagorija

Į Keistuolių teatro sceną žengia neabejotinai grandioziškiausias, įspūdingiausias ir dar niekada Lietuvoje neamatytas teatro įvykis – roko fantasmagorija „Edis Agregatas, arba Nemirštančio optimisto gyvenimas ir mirtis“. Šiuo skirtingus žanrus – teatrą ir gyvai atliekamą muziką – jungiančiu sceniniu veikalu į sceną visa galia ir naujomis jėgomis bei netikėtomis raiškos formomis sugrįžta muzikinė Keistuolių teatro pusė, aktorių orkestras, diriguojamas teatro spiritus movens Aido Giniočio. Eksperimentinės roko muzikos, gyvai atliekamos aktorių scenoje, ir pirmą kartą Lietuvos teatrų istorijoje pasirodančios steampunk scenografijos fone besiskleidžianti nemirštančio optimisto istorija sužavės ne tik A. Tapino knygų, „Da Vinčio kodo“ ir alternatyviosios istorijos gerbėjus, bet ir visus, pasiruošusius nerti į mechaniškos ir užburiančios atmosferos, pomirtinio gyvenimo bei visų svarbiausia – amžinosios laimės paslapties kupiną teatro įvykį.

Projekto kūrėjai šį savo kūrinį įvardija netikėtu žanru – roko fantasmagorija, kurioje progresyvsus ir art roko muzika darniai sugyvena su naujų teatrinių formų paieškomis, besiskleidžiančiomis scenoje nauja ir nematyta stilistika. Sceninio vyksmo dėmesio centre, išlaikant geriausias Keistuolių teatro tradicijas (kurios tęsiasi nuo roko operos „Daktaras Stasys“ iki legendinės ir daugybę Auksinių scenos kryžių apdovanojimų pelniusios „Meilė ir mirtis Veronoje“) įtaigiai muzikine forma pasakojama mistinės figūros Edžio Agregato (ne)sibaigianti gyvenimo istorija.

Jam suteiktas unikalus šansas pakartoti gyvenimą dar sykį, apie vertybes ir prasmes mąstant jau iš anapusybės perspektyvos. Ar viskas būtų taip pat, ar viskas būtų kitaip, jei būtų leista kartoti ir rinktis? – to klausia ir mėgina iššifruoti šio performanso kūrėjai, nebijantys drąsiai nerti į gyvenimo pakraščius ir mirties prieigas, nebijantys ryškių charakterių, iškalbaus grimo ir metalu džergdžiančių akordų. Nežinomame amžiuje postapokaliptiniame laike skirtingose pasaulio vietose atrandamos mitinio žmogaus, legendinio pranašo Edžio Agregato, pagarsėjusio amžinai laimingu gyvenimu, relikvijos. Atrastosios relikvijos – Edžio atvaizdas ar jo paties dalys, tarsi Turino drobulė ar Budos pėdsakas, – dar ir pasižymi ypatingomis galiomis. Relikvijoms atsirandant vis kituose pasaulio kampeliuose susiburia grupė žmonių, pasiryžusių išsiaiškinti, kas gi iš tiesų buvo toji mistinė figūra. Entuziastingai kompanijai pasitarnauja svarbiausias radinys – Edžio Agregato psalmynas, į kurį psalmių forma nugulė visi svarbiausi laimingojo pranašo gyvenimo įvykiai – nuo jo neįprasto gimimo, neįtikėtinos kasdienybės mechaniškoje kruopščiai apskaičiuotoje visuomenėje iki mirties, netikėtai tapusios naujos istorijos pradžia.

Muzika, libretas ir režisūra: Aidas Giniotis
Scenografė: R. Skrebūnaitė
Šviesų dailininkas: D. Malinauskas
Garsas: I. Juzokas ir J. Kolobovaitė
Scenoje: Aidas Giniotis (vokalas), Darius Miniotas (gitara, mušamieji, vokalas), Giedrius Kiela (bosinė gitara, gitara, vokalas), Gabrielius Zapalskis (klavišiniai, vokalas), Jonas Šarkus (pučiamieji, sintezatorius, vokalas), Judita Urnikytė (mušamieji, vokalas), Ieva Stundžytė (gitara, vokalas)


Bilietai: 9 €, 12 €
Bilietai JAU GREITAI!

www.alytausteatras.lt

Edis agregatas, arba nemirštančio optimisto gyvenimas ir mirtis. 2017-03-07 18:00:00 - .
Attending: 26 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

26 LANKYTI

Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy