Sitemap

Chillweek.com

 

DAPA DEEP @ LŪNA

  • Mokyklos g. 1, Mokolų k., Marijampolė, Lithuania
DAPA DEEP @ LŪNA - Marijampolė
   Atnaujinta 7 december 2013 at 16:42
Gruožio 6-ąją, pirmąjį šaltojo sezono penktadienį, Marijampolėje house muzikos pirtį užkurs Dapa Deep!

DAPA DEEP - Lietuviškos elektroninės muzikos projektas. Prodiuserių Dariaus ir Pauliaus duetas netruko užkariauti Lietuvos radijo stočių topų viršūnes. Su legendinio AQUA megahito "Barbie girl" remixu projektas DAPA DEEP sulaukė didelio klausytojų dėmesio. Naujoji kūrinio interpretacija POWER HIT RADIO topo pirmoje vietoje išsilaikė net 13 savaičių, bei buvo atsisiųsta daugiau nei 18 000 kartų!

DAPA DEEP prodiuseriai neužmigo ant laurų ir nieko nelaukę kibo į darbą. Netrukus radijo stotis pasiekė naujas kūrinys, pavadinimu "MINE", kuris taip pat sėkmingai šoktelėjo į radijo topų viršūnę ir kartu su nauju kūriniu "WE DONE" buvo išleistas leidybinėje kompanijoje "Velcro City Records".

Šį rudenį DAPA DEEP pradėjo darbą su Rusijos leidybine kompanija "ABOUT U RECORDS" su kuria dirba tokie atlikėjai kaip "Lessovsky", "Max Vertigo", "HUD", "Mecka" bei kiti. Šios leidybinės kompanijos išleisti darbai susilaukė teigiamo įvertinimo iš Richie Hawtin, Re Dupre, Amine Edge, LOVERDOSE, The Mekanism, MSMS, William Medagli, Alberto Santizzo, DJ Manos, Yeray Herrera, Andre Salmon bei daugelio kitų.

Rugsėjo 16 dieną "Beatport" lentynas pasiekė nauji DAPA DEEP kūriniai "Another Lie", "All About" bei "Addicted" išleisti minėtos Rusijos įrašų kompanijos "ABOUT U RECORDS".
Netrukus muzikos parduotuves pasieks dar du nauji DAPA DEEP kūriniai - "Relationship" ir "Come with me". Jie taip pat bus išleisti "ABOUT U RECORDS" kompanijos.

DAPA DEEP pasirodymų metu groja tik savo kūrybos kūrinius, kurių pas juos prisikaupė jau aibė, tarp kurių puikuojasi ir remixas "Modern Talking" vokalistui Thomas Anders. Prodiuseriai atskleidžia, kad ateityje laukia ir daugiau darbų su Thomas Anders agentūra, tad laukiam naujų MEGAHITŲ!

Bilietai:
iki 24:00 su facebook skrajute - 8 Lt | be skrajutės - 10 Lt
nuo 24:00 - 15 Lt

*Skrajutę atsispausdink pats, atsinešk ir už bilietą mokėk mažiausią kainą!
Skrajutę jau greitai rasi čia:

Vakaro kokteilis Long Island Iced Tea maxi - 29 Lt

N-18

DAPA DEEP @ LŪNA. 2013-12-06 22:30:00 - LŪNA.
Attending: 39 (men: 51.28%, moterys: 48.72%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here

Renginio dalyviai

39 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá LŪNA ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy