Sitemap

Chillweek.com

 

Cine-concert: Caspervek trio | Metropolis

  • , ,
Cine-concert: Caspervek trio | Metropolis -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Patirki kiną taip, kaip jį patyrė žiūrovai pirmojoje XX a. pusėje!Lankytojų laukia nebylaus kino koncertas po atviru dangumi, kurio metu Caspervek Trio, gyvai atliks muziką, parašytą kultiniam Frico Lango filmui „Metropolis“.

„Caspervek Trio“ sudaro Brais Gonzalez (fortepijonas, gitara, elektronika), Blas Castaner (perkusija) ir Eduards Vecbaštiks (smuikas). Visi grupės nariai – profesionalūs džiazo muzikantai, pripažinti tiek Ispanijoje, tiek tarptautiniu mastu. Pagrindinis grupės dėmesys skiriamas nebyliojo kino eros filmų įgarsinimui – sukurta daugiau nei 30 garso takelių pilno ir trumpo metro juostoms. Šiuo projektu muzikantai skatina domėjimąsi kino paveldu ir meistriškai jungia šiuolaikinę improvizacinę džiazo muziką su senaisiais klasikiniais filmais, suteikdami jiems naują kvėpavimą bei auditoriją.

Klasikinė Frico Lango juosta „Metropolis“, išleista 1927 metais, buvo brangiausias ir ambicingiausias to meto kino projektas. Įspūdinga futuristinė, art deco stilistikos scenografija nukelia žiūrovą į 2026 metus, į miestą vadinamą Metropoliu. Čia visuomenė yra susiskaldžiusi į dvi dalis – „protą“ ir „rankas“. Pirmieji valdo miestą ir mėgaujasi nerūpestinga laisve, o antrieji, gyvena po žeme ir dirba fabrikuose. Filme svarstoma, kas galėtų panaikinti šią perskyrą ir nuskamba viena įsimintiniausių frazių– „tarpininkas tarp proto ir rankų turi būti širdis“.su kava arbata ir vaisiais jūsų laukiame nuo 21:00
Koncerto pradžia 21:30kaina 3€

Cine-concert: Caspervek trio | Metropolis. 2016-08-08 21:00:00 - .
Attending: 75 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

75 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy