Sitemap

Chillweek.com

 

Candee Train & Haiku Garden Kino Pavasaris Kaune

  • , ,
Candee Train & Haiku Garden Kino Pavasaris Kaune -
   Renginys nebuvo atnaujintas
„Kino pavasaris“ Kaune startuoja kovo 24d. Festivalio atidarymo vakarėlyje Kaune – dvi progresyvios, šių metų festivalio temą („nauji vėjai“) puikiai įkūnijančios grupės. Shoegaze ir dreampop stiliuose nardantys „Haiku Garden“ iš Ljublijanos (Slovėnija), bei viena įdomiausių Kauno grupių tituluojami „Candee Train“. Šiuolaikinio roko muzikos ribas plečiančios grupės skelbs festivalį atidarytą, o melomanus kvies nepraleisti net dviejų puikių festivalio muzikinės programos filmų. Tai ryški P.Daugdale juosta „The Rolling Stones“ turas po Lotynų Ameriką“ (daugiau apie filmą: https://goo.gl/ikavle) ir jam nenusileidžianti T. Schütte dokumentika „Frankas Zappa apie save“ (daugiau apie filmą: https://goo.gl/q4qlBL).

/
Haiku Garden – keturių lengvai išprotėjusių žmonių grupė iš Ljublijanos (Slovėnija), susikūrusi 2014 metais. Shoegaze ir dreampop dermės, fuzuoti gitaros tonai bei svajingas psichodelinis vokalas – ryškus šios jaunos grupės parašas. 2016 metais grupė išleido pirmąjį savo debiutinį EP albumą „Waver“. Po albumo išleidimo grupė aktyviai koncertavo ne tik Slovėnijoje, bet ir svečiose šalyse. Grupės nariai yra jauni ir ambicingi, visada pasiruošę kurti, bei eksperimentuoti. Tai grupė, kuri negalėtų egzistuoti be gyvų pasirodymų. Energija trykštantys koncertai – „Haiku Garden“ vizitinė kortelė. Įsitikinkite patys: https://www.youtube.com/watch?v=j2UkDyPDFls&feature=youtu.be
Bandcamp: https://kaparecords.bandcamp.com/album/waver

/
Candee Train – nuosaikiu vokalu vainikuota melodinga, eklektiška, emocinga muzika. Grupė, kuri nepataikauja ir nesivaiko greitai atslūgstančių populiarumo bangų, išlieka ištikima savo skambesiui, kartais apibūdinama kaip doom pop/trip hop/loungecore ar siejama su tokiais ryškiais vardais muzikoje kaip Portishead, PJ Harvey, Bonobo ar The Cinematic Orchestra. Kolektyvas vis nustebina netikėtais ėjimais. Vienas tokių – bendras projektas su menininku Saâdane Afif Kauno Bienalėje ir iš šio įdomaus bendradarbiavimo gimusi vinilinė plokštelė „Threads: A fantasmagoria about Distance (The Record)“. Iš šių retai scenoje pasirodančių muzikantų bus galima išgirsti ir šio 2016 metais išleisto, teigiamai kritikų vertinamo, albumo turinį, taip pat ir keletą senų, bei naujų, dar niekur nepublikuotų kūrinių.
Bandcamp- http://music.candeetrain.lt/

/
Durys: 20.00 val.
Koncerto pradžia: 21.00 val.
Bilieto kaina: 5 eur
Staliukų rezervacija: 837200486

/
Kovo 24–balandžio 6 d. Kaune vyksiančio festivalio „Kino pavasaris“ metu bus parodyta 50 filmų iš viso pasaulio, įvyks daugiau negu 200 jų seansų. Tarp filmų – tiek sėkmingi debiutai, tiek kino pasaulyje gerai žinomų meistrų naujausi darbai.
Daugiau: www.kinopavasaris.lt

Candee Train & Haiku Garden Kino Pavasaris Kaune. 2017-03-24 20:00:00 - .
Attending: 74 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

74 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy