Sitemap

Chillweek.com

 

BUSHMILLS LIVE Kaunas | BOKKA (PL)

  • , ,
BUSHMILLS LIVE Kaunas | BOKKA (PL) -
   Renginys nebuvo atnaujintas
BUSHMILLS naujuosius metus Lizde pasitinka su šviežiu oro guršniu. Sausio 29ą išvysime ekstravagantiškų kaukių, mistinių vizualizacijų ir šiaurietiško muzikinio skambesio mišinį - BOKKA!

GYVAI > BOKKA (Nextpop, PL)
Plokštelėm > Gvidas (Partyzanai Net) + HB

Town of Strangers
https://youtu.be/aflmCuUfq-I
Live at Open'er fest:
https://youtu.be/dc1oMtMEyq4

DAUGIAU>>
2013 metais debiutavęs kolektyvas susidaro iš paslaptyje savo tapatybę laikančių gerai žinomų lenkų atlikėjų, slepiančių savo veidus po kosminėmis kaukėmis.

Vienintelis žinomas faktas apie BOKKA narius - tai muzikos apdovanojimais tituluotų artistų trio, kurie siekia pritraukti žmonių dėmesį savo muzika, ne praeitimi. Taip pat nepaslaptis, kad BOKKA priklauso vienai iš pripažintų lenkų muzikos įrašų kompanijų - NEXTPOP.

Romantiška paslapties idėja kartu su stipriu žodžiu iš lūpų į lūpas tarp NEXTPOP fanų ir naujos auditorijos palaikymu tapo neįtikėtina BOKKA muzikinės karjeros sėkme Lenkijoje.

Iškart po debiutinio BOKKA albumo sekė puikūs atsiliepimai iš vietinės ir užsienio žiniasklaidos, išparduotas pirmasis turas aplink Lenkiją, kvietimai koncertuoti didžiuosiuose Europos festivaliuose, tokiuose kaip Open’er, The Great Escape (UK), Reeperbahn festival (DE) ir milijoninės peržiūros YouTube kanale.

Bukit tikri, jūsų laukia įsimintinas ir unikalus muzikos, vizualizacijų, šviesų ir kostiumų pasirodymas. Tai skiriamasis BOKKA ženklas.

BUSHMILLS LIVE Kaunas | BOKKA (PL). 2016-01-29 21:00:00 - .
Attending: 70 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

70 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy