Sitemap

Chillweek.com

 

Baltic Champions | Raketa

  • , ,
Baltic Champions | Raketa -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Dar vienai sesijai į Raketą sugrįžta Vilnietiško drum&bass selektoriai. Šįkart svečiuose ne tik liquid, bet ir jungle muzikos srovę atstovaujantys drumandbass.lt judėjimo puoselėtojai.

✯✯✯ DOCTAH JAHNGLE aka CR-EDIT (Baltijos Čempionai) ✯✯✯
✯✯✯ GRASSHOPPER (Baltijos Čempionai) ✯✯✯
☞ mixcloud.com/BalticChampions
☞ facebook.com/BalticChampions

--------------------------------------------.
Bio:
Doctah Jahngle aka Cr-edit (junglist.lt, Bass In Ya Face, Baltic Champions, LRT Opus) Vilnius, LT

Džiunglių daktaras vardu Cr-edit'as arba Doctah Jahngle, senovėje vadinęsis: CR, Chromas ir DJ Romas – yra Baltic Champions komandos narys bei vienas pirmųjų #jungle grojikų Lietuvoje. Šiuo metu su kolega GrassHopper kiekvieną penktadienio vakarą šeimininkauja Baltijos Čempionų laidoje per LRT Opus. Dar prieš metus toje pačioje radijo stotyje jo kalba penktadieniais virsdavo Džiunglių balsu, o gilioje praeityje su kolega JaZzy ZIP FM eteryje, jis kūrė Amenų Brolių sektą – vienijančia laužytų ritmų fanatikus. Pavadinimai ir neženklios smulkmenos keitėsi, bet aistra džiunglėms - ne. Geriausias žodis, apibūdinantis už pulto skleidžiamas vibracijas - Džia Džia. Nuo senosios mokyklos Jungle, breakbeat ar drum and bass garsų, iki į stilistikos rėmus netelpančio mash up su jamaikietiškos muzikos prieskoniais.

GrassHopper (Baltic Champions, LRT Opus, GhettoRolls, Drumandbass.lt) Vilnius, LT

GrassHopper įtaką darė įvairiausi muzikos stiliai. Savo diskžokėjaus karjerą jis pradėjo prieš 10 metų, mažuose, privačiuose vakarėliuose su Electro ir Progressive House garsais. Tuo pat metu jis save realizavo ir kaip organizatorius, dirbęs su tuometiniais populiariaisiais klubais. Sulaukęs 20-ties atrado laužyto ritmo žavesį ir kurį laiką turtinęs fonoteką BreakBeat stiliaus rėmuose netrukus galutinai užsikrėtė 175±5 dūžių per minutę greičiu. Savęs nevaržantis GrassHopper'is nebijo eksperimentuoti su muzikiniais stiliais, kuriuose dominuoja žemas dažnis ir laužytas ritmas, tačiau didžiąją savo širdies dalį jis atiduoda #DrumnBass muzikai.
--------------------------------------------.

KAINA: Su RSVP įėjimas 1EUR iki 01:00 val, kitiems 3EUR (registracija iki šiandien, 20:00).
LAIKAS: 12.10 (šeštadienis) nuo 23 val.
VIETA: Bangų g. 5A, Raketa, Klaipėda

Baltic Champions | Raketa. 2016-12-10 23:00:00 - .
Attending: 71 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

71 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy