Sitemap

Chillweek.com

Autorių teisių konferencija

  • , ,
Autorių teisių konferencija -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Maloniai kviečiame Jus į konferenciją „Kūrybinės industrijos bendroje Europos Sąjungos skaitmeninėje rinkoje“, kuri vyks š.m. balandžio 8 d. Vilniuje 21-ojo Vilniaus kino festivalio „Kino pavasaris” metu. Ją organizuoja UAB "Europos Kinas" kartu su Europos Parlamento Informacijos biuru Lietuvoje, Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija ir Vilniaus tarptautiniu kino festivaliu “Kino pavasaris”.

Konferencijos tikslas – supažindinti Lietuvos kūrybinių industrijų profesionalus ir plačiąją visuomenę su pasikeitimais, laukiančiais sukūrus Europoje bendrą skaitmeninę rinką, ir padėti pasiruošti naujovėms. Konferencijos metu bus pristatomi Europos skaitmeninės rinkos tikslai ir uždaviniai, supažindama su numatomais intelektinės nuosavybės teisiniais pasikeitimais autorių teisių srityje ir kviečiama diskutuoti apie bendros skaitmeninės rinkos poveikį kūrybinėms industrijoms.

Konferencijos pranešimus pristatys bendros ES skaitmeninės rinkos srities Europos Parlamento, Europos Komisijos, Kultūros ministerijos ekspertai bei intelektinės nuosavybės srities teisininkai.

Konferencijos programa - http://kinopavasaris.lt/lt/autoriniu-teisiu-konferencija

Konferencijos kalba: lietuvių k.
Dalyvavimas nemokamas.

Paskutinė registracijos diena – balandžio 5 d.
Kilus klausimams, prašome kreiptis el. paštu ieva@kinopavasaris.lt

Partneriai: Europos Komisija, Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA, advokatų kontora SORAINEN ir partneriai ir Vilniaus Centro advokatų kontora LAW BOUTIQUE.

Autorių teisių konferencija. 2016-04-08 10:00:00 - .
Attending: 73 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

73 LANKYTI

Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy