Sitemap

Chillweek.com

Arena Motor Show 2014 | OFFICIAL PARTY @ Macao 2014 04 12

  • Putvinskio g. 51, Kaunas, Lithuania
Arena Motor Show 2014 | OFFICIAL PARTY @ Macao 2014 04 12 - Kaunas
   Atnaujinta 13 april 2014 at 5:13
Oficialus ARENA MOTOR SHOW 2014 vakarėlis Macao klube!

Muzika:
Mode MT
Marco S

• Daugiau nei 9000 arklio galių po „Žalgirio“ arenos stogu!
• Top 16 geriausių Europos drifterių su įspūdingais drifto bolidais, kurių variklių galia nuo 400 iki 1000 arklio galių!
• TUNING SHOW! Galėsite susipažinti ne tik su naujausiomis tiuningo madomis, bet ir įsitikinti, kad automobilis gali būti ne vien tik susisiekimo priemonė, bet ir didžiulis savo šeimininko pasididžiavimas.
• Naujų automobilių pristatymas.

Tai unikalus renginys, kuriame žiūrovai turės galimybę pamatyti drift sportui paruoštus dažnai keliuose sutinkamus ir puikiai pažįstamus Nissan, Lexus bei BMW automobilius. Kiekvienas galės išsirinkti savo favoritą, kai pasirodymų metu bolidų vairuotojai, slysdami šonu, parodys savo talentą ir įgūdžius, tuo pačiu demonstruodami savo bolido gebėjimus trasą įveikti kuo tiksliau, gražiau ir teisingiau. Drifto varžybos reikalauja iš vairuotojo maksimalios koncentracijos, mažiausia klaidelė reiškia pralaimėjimą. Nugalėtojų laukia 15.000 Lt prizinis fondas, kas dar labiau skatins sportininkus „spausti iki dugno“!!!

Ir tai dar ne visos staigmenos, kurių gali tikėtis žiūrovai 2014 m. balandžio 13 d. Drifter.lt ir Medusa Concert organizuojamame renginyje po stogu „Arena Motor Show“.

---


Bilieto kaina - 10lt.
Su Macao Family Card" nemokamai.

Su sijonėliu arba aukštakulniais tau įėjimas iki 00:00 – nemokamas.

Klubas pasilieka teisę keisti renginio įėjimo kainą. Staliukų rezervacija – +37060807400

Klubas pasilieka teisę ,neįleisti nepageidaujamų asmenų, be papildomo
paaiškinimo ir jaunesnių nei 21 metų.
FACE CONTROL
Dress Code : Būk išskirtinis!
www.macao.lt

Arena Motor Show 2014 | OFFICIAL PARTY @ Macao 2014 04 12. 2014-04-12 23:00:00 - Macao club.
Attending: 71 (men: 83.1%, moterys: 16.9%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING: Niall Gunn, Ausra Ausryte, Philip Perlov, Vilius Juodgudis, Aistė Gailiušytė, Erika Šuopytė, Juha Rintanen, Aleksandrs Murajs, Karolis Aug, Viktoras Jarusevičius, Mantas Mantukas, Vygandas Jurkonis, Rarrisima Avis, Harri Kosunen, Jurgita Vrk, Aš Marius, Antanas Kyguolis, Tomas Sinkevicius, Kestutis Petronis, Marius Karnickas, Taip Mindaugas, Vydminas Maziliauskas, Gediminas Dirma, Rokas Valiauga, Arminas Vareika, Mindaugas Val, Darius DarkFoto, Valdemaras Starkus, Vytautas Pasikiškiakopustėliauti, Ais Tutė, Rasa Gavene, Sylver Arturas, Victor Jay, Igne Ožekauskaitė, Kamilė Žiūkaitė, Olaf Commijs, Shady ElGohary, Arturas Avsiukovas, Staska Stasiukas, Taavi Toomara, Zharif Zamri, Bumer Svaboda, Nyúl-Nelly Márkusz, Diego Chaves, Wiktorija Bo, Rytis Beiga, Florian Carlat, Ramūnas Čapkauskas, Plauku Priauginimas, Joao Victor Mendes Amorim, Povilas Mir, Adolfo Hernán Kieffer, M Bhabani Sankar, Kristaps Sapals, Edvinas Nu, Дима Гончарук, AL Zaem Hassan District, Renginių Kalendorius, Vaidas Vaidovs, Adil Khan Zada, Remik Szymanski, Ingemars Jekabsons, ENes Irk, Deividas Kurpis, Joao Iinacio Nunes Leitao, Oleg Zabelin

Renginio dalyviai

71 LANKYTI

Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy