Sitemap

Chillweek.com

 

Aplink pasaulį - savo noru!

  • , ,
Aplink pasaulį - savo noru! -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Spalio 4 dieną Kirtimų kultūros centre vyks renginių trilogija, skirta savanorystės temai aptarti!

Vakarą pradėsime su jaunosios keliautojos Madaros Žgutės personalinės fotografijos parodos ,,Savanorystė Afrikoje: kelionė į save“ atidarymu. Tai 18 nuotraukų, kuriose Madara užfiksavo savo patirtį savanoriaudama Ganoje ir Kenijoje.

,,Nesu profesionali fotografė, savanorystės metu taip pat neplanavau grįžusi surengti parodos, tačiau neblėstantys prisiminimai, ryškūs vaizdiniai ir ilgesys lėmė mano apsisprendimą pasidalinti savo įspūdžiais, kurie vaizduoja ne tik Ganos ir Kenijos vaikų kasdienybės realijas, tačiau kartu perteikia jų didelius norus, plačias akis, tyrą, vaikišką džiaugsmą bei mano stiprų išlikusį ryšį su marguoju Afrikos žemynu“, - pasakoja autorė.

Antroje renginio dalyje bus surengtos dvi trumpos paskaitos, kuriose glaustai ir aiškiai susipažinsime su savanorystės galimybėmis. VšĮ Socialinis veiksmas atstovai (plačiau - https://www.facebook.com/socialinis.veiksmas/) papasakos apie savanoriavimą Lietuvoje bei pristatys Europos savanorių tarnybos veiklas. O Nacionalinė nevyriausybinių vystomojo bendradarbiavimo organizacijų platforma (NNVBO) (plačiau - https://www.facebook.com/NNVBOPlatforma/) supažindins su tarptautine savanorystės programa „GLEN Multipliers Cycle“, veikiančia Pietų pusrutulyje.

Vakarą vainikuos energijos ir pozityvo užtaisas – perkusijos studijos ,,Afrikos būgnai“ – pasirodymas. Tai kompanija, skirianti ypatingą dėmesį Vakarų Afrikos muzikai, dainoms, šokiams ir kultūrai. Turėsite galimybę paklausyti afrikietiškų ritmų, dainų, pamatyti šokius ir sudalyvauti Afrikos būgnų pamokoje! (Studijos pasirodymas ,,Africa Night 2016“ metu - https://www.youtube.com/watch?v=KCj3hSN_Sa8)

P R O G R A M A:

18:00 Madaros Žgutės personalinės fotografijos parodos ,,Savanorystė Afrikoje: kelionė į save" atidarymas

18:30 Pokalbis su parodos autore apie patirtį, įgytą savanorystės metu

19:00 VŠĮ Socialinis Veiksmas pasakoja apie savanoriavimą Lietuvoje bei pristatys Europos savanorių tarnybos veiklas

19:30 NNVBO Platforma (Nacionalinė nevyriausybinių vystomojo bendradarbiavimo organizacijų) pristato „GLEN Multipliers Cycle“savanorystės programą

20:00 Perkusijos studijos Afrikos būgnai koncertas ir pamoka.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
RENGINYS NEMOKAMAS!

Aplink pasaulį - savo noru!. 2016-10-04 18:00:00 - .
Attending: 68 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

68 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy