Sitemap

Chillweek.com

 

Antakalnio kaimynų vasara

  • , ,
Antakalnio kaimynų vasara -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Galvojate apie atostogas? Mes taip pat, tačiau tikrai Jūsų nepamirštame ir kviečiame susitikti kasmėnesiniuose susibūrimuose "Antakalnio kaimynų vasara". Tai puiki proga susirinkti, susipažinti ir pasikalbėti apie Antakalnio ateitį ir tuo pačiu smagiai praleisti laiką su bendraminčiais.

Siekiame, kad Miesto laboratorija būtų bendruomenės centras, todėl visus kartu su šeimomis kviečiame trečiadienį (28 d.) praleisti gryname ore ir kartu pavakaroti. Mes paruošime užkandžių, pyragų ir kažko kepimui, o Jums tereikia ateiti :)

Taip pat nepamiršime ir mažųjų bendruomenės narių. Vaikų jogos instruktorė Mika, dirbanti su vaikais Antakalnyje ir aplink, kviečia tėvelius atsivesti savo 4-7 metų vaikus į "Istorijų pasakojimą per Jogą". Pakalbėsime apie kvėpavimą, pažaisime jogą ir suvaidinsime istoriją, kurią tėveliai gales stebėti! Jaunesni vaikučiai gales stebėti užsiėmimus ir jei turės drąsos prisijungti- mielai priimsime juos drauge. Vyresnėlių taip pat neatstumsime :)

p.s. Jogos užsiėmimams pravers dideli rankšluosčiai.

Esate laukiami visi, laukia dar vienas smagus "Kaimynų Grilis", kuriuo galėsite ramiai mėgautis, kol mažieji išlaisvins bent dali savo nesibaigiančios vakarines energijos!

Antakalnio kaimynų vasara. 2017-06-28 18:30:00 - .
Attending: 74 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

74 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy