Sitemap

Chillweek.com

 

Advanced Electronics: Perkūno Oželis, Nepasivadinę

  • , ,
Advanced Electronics: Perkūno Oželis, Nepasivadinę -
   Renginys nebuvo atnaujintas
Eksperimentinės elektronikos garsai darys iš jūsų ausų dodekaedrus – Electron Emitter leidykla atkeliauja į Paviljonas ir tęsia renginių ciklą pavadintą ADVANCED ELECTRONICS. Kiekvieną sekmadienį nuo 20:00 patys gyviausi ir patys eksperimentiškiausi elektroninės muzikos atlikėjų pasirodymai. Grįžę namo po koncerto nepamirškite apsižiūrėti ausų.

Šį vakarą pasiruoškite nesvarių ir pavėjui sklandančių garsų gijai, norinčiai pranešti apie artėjančias ritmines stichijas. Gilių fonų oro vibracijos ir palengva jas nešantys ritmai maloniai keliaus ausies sraigės kanalais.

Perkūno Oželis.
audiovisual performance movement

SC - https://soundcloud.com/paulismark

Siųstas žmonėms pranešti apie artėjančią audrą, Perkūno Oželis (lot. Gallinago gallinago) pasikinkydamas oro srautus, savo kraštinėmis uodegos plunksnomis kelia vibracijas, kurių garsas primena mekenimą. Tačiau...
Akylai įsiklausius, Perkūno Oželio vibruojančiose plunksnose slypi kur kas subtilesni analoginių gijų perpinti, elektroninių bangų signalai, juose atrandame nesvarumo būseną.


Nepasivadinę:
Inga Šepetkaitė - vokalas
Žygimantė Elena Jakštaitė - pritariamasis vokalas
Justinas Žilys - elektrinė gitara
Danielius Pancerovas - baritoninis saksofonas
Andrius Šiurys - elektronika

Aš laisvas žmogus. Guliu ant stalo ir laukiu savo valandos. Labai linkiu visam pasauliui ramybės ir susitaikymo. Laisvalaikiu negroju saksofonu - siekiu savo instrumentą naudoti taip, kad kuo naudingiau prisidėčiau prie mūsų kuriamos muzikos. Aš esu meilė - manimi galima akompanuoti, groti melodijas, naudoti kaip perkusijos instrumentą, kurti atmosferinį garsų foną arba iškūrenti krosnį. Laukiu, kol manim pasisotins tas, kas mėgsta panašią virtuvę.
Aš maistas ant šventinio stalo.

Renginys nemokamas.

Ausys → dodekaedrai:
http://www.electronemitter.net/

Advanced Electronics: Perkūno Oželis, Nepasivadinę. 2017-04-09 20:00:00 - .
Attending: 71 (men: 100%, moterys: 0%)
Perþiûrëti ðá ávyká "Facebook"!  Click here
ATTENDING:

Renginio dalyviai

71 LANKYTI

Bûk pirmas, po daugiau savo dienoraðtá ir

Pridëti ðá praneðimà
Narës  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy