Sitemap

Chillweek.com

Vyprodáno | Pěšky mezi buddhisty a komunisty @Jihlava

  • , ,
Vyprodáno | Pěšky mezi buddhisty a komunisty @Jihlava -
   The event has not been updated
VYPRODÁNO :(. Projekce v dalších městech najdete na www.princladik.cz

_____________________

ŽÁNR: cestovatelská projekce + stand-up

Ladislav Zibura se po úspěchu "40 dní pěšky do Jeruzaléma" vrací do jihlavského DIODu. Tentokrát se s ním můžete vypravit mezi buddhisty a komunisty.

ANOTACE:

24letý excentrický poutník Ladislav Zibura se tentokrát vypravil do Himálaje, neprobádaných údolí čínských řek a zapadlých nepálských vesnic. Ať už ho zrovna zatýká policie, trpí vysokohorskou nemocí nebo zachraňuje lidský život, princ Ládík vším proplouvá s neobyčejnou lehkostí. Příběh jeho 1500 kilometrů dlouhé pěší výpravy je svědectvím o jednoduchosti života a půvabu svobody, u kterého se budete smát od začátku až do konce. Nečekejte ale žádné popisy památek. Projekce je o Číňanech, Nepálcích a jejich životech.

BLONĎATÝ ROŠŤÁK LADISLAV:

Přestože je Ladislavovi teprve 24 let, na pěších poutích po světě už nachodil přes 5 000 kilometrů. V Česku si mezitím užíval klidného vysokoškolského života a nikdo se o jeho cesty nezajímal. Vloni ho ale kamarádi přemluvili, ať o poutích udělá projekci. Nakonec vyprodal kino a nátlak publika vyústil až v turné po 80 městech České republiky a Slovenska. Ladislav o jedné ze svých cest vloni napsal knihu “40 dní pěšky do Jeruzaléma,” která se nešťastnou shodou náhod stala bestsellerem. Nahrál také audioknihu, kterou nechtěl nikdo. Aby ze sebe smyl hanbu nezdařeného díla, zneuznaný autor v létě na tři měsíce zmizel do Číny a Nepálu. Překvapivě přežil a vrátil se. Nyní vyráží na turné po republice znovu. Všechny ty projekce ho totiž neobyčejně bavily.

VSTUPENKY:
Předprodeje 140,- Kč / 120,- Kč studenti a senioři
https://www.ticketon.cz/3996-ladislav-zibura-pesky-mezi-buddhisty-a-komunisty/29163

Vyprodáno | Pěšky mezi buddhisty a komunisty @Jihlava. 2016-11-21 20:30:00 - .
Attending: 131 (men: 100%, women: 0%)
View this event on Facebook!  Click here
ATTENDING:

Event participants

131 ATTENDING

States  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy