Sitemap

Chillweek.com

 

Vodka 42 Performace / Vyraž na Martina Garrixe zadara | 19.4.2014 | Level Music Club

  • Úzká 138, Velké Náměstí, Hradec Králové, Czech republic
Vodka 42 Performace / Vyraž na Martina Garrixe zadara | 19.4.2014 | Level Music Club - Hradec Králové
   Last updated 20 april 2014 at 12:51
V sobotu tě LEVEL Music Club pošle zadara na MARTINA GARRIXE DO PRAHY !!!!!

Sobotní párty Ti přinese dva lupeny na Magnetic Festival, který se koná 7.5.2014 v Praze s předními DJs světové taneční scény.
Main star: MARTIN GARRIX
Other DJs: BILLY THE KIT, BLASTERJAXX, DANNIC, DENIZ KOYU, DVBBS, JOHN CULTER, MAKJ, UMMET OZCAN

▂ ▃ ▅ ▆ █ 42 LEVEL LINE - UP █ ▆ ▅ ▃ ▂

22-02 LUKY
02-04 MICHELE CAVALLETTO
04-05 LUKY

▂ ▃ ▅ ▆ █ PARTY INFO █ ▆ ▅ ▃ ▂

► 2x ticket Magnetic Festival / 7.5.2014
► Hostesky
► Klimatizované prostory
► Vstup 18+
► Šatna
► DJ Luky, Michele Cavalletto
► Profesionální fotograf
► Entry 50,-

BIO:

★MICHELE CAVALLETTO

Michele Cavalletto, známý také pod přezdívkou ”KOZIČ”, vlastním jménem Michal Koza, pochází z Hradce Králové v České republice. Na české scéně pohybuje více než 8 let. Od samého začátku se rozvíjí v taneční hudbě všech směrů, kterou je ovlivněn v prvních krocích za mixážním pultem. V průběhu času zdokonaluje techniku mixu a samotný výběr, z malých klubů dostává do větších a známějších míst a vytváří si pevné místo v Djském showbyznysu.

Mimo své prezentace již také vychoval další DJe mladší generace, kteří postupně získávají své pozice v klubech. Mezi jeho odchovance patří například velmi talentovaný mladík PAULI GABRIELI, jenž se věnuje převážně produkci a rýsuje se mu velká budoucnost, jelikož jeho první singly již vydávají zahraniční labely. Dále pak pak mladíci MATON & ROBKO, kteří už si ve svém nízkém věku tvoří vlastní MashUpy a EDM sety pod názvem Turn It Up !! a brzy již do scény také nahlédnou. Jeho coachingem prošli PAT Young, jenž tvoří DJe v live seskupení PROJECT SAX a v neposlední řadě DJ Fill.

Oblíbeným a preferovaným stylem je Progressive House / Tech House / Funky House / Trance.

Během jeho kariéry, si zahrál po boku známých a zkušených DJs:
MAURO PICCOTO (GER), TOMCRAFT (GER), JOEY DALE (NL), Suyano (NL), ZIGGY (NL), Nicolaz (BE), RONY REX (FIN), MOUCHOU (SWI), CHRIS DAVIES (HU), MANENE (CZ), RICHARD REYNOLDS (CZ), MATAMAR (CZ), CHRIS SADLER (UK), JOHN CULTER (CZ), *MEJSI* (CZ), LADY A (CZ), Enrico (CZ), Subgate (CZ), Martez Ortega (CZ), UWA (CZ), Tommy Rogers (CZ), Styx (CZ), Leemac (CZ), Lecram (CZ), Martin Frank (CZ), Rafael De La Rue (CZ), P-Jay (CZ), Rossignoll a další.

Během své kariéry zahrál již na mnoha akcích a Open Air akcích, v roce 2013 také na THE SUN FESTIVAL (CZ), UNIQUE HOUSE FESTIVAL (CZ)

V roce 2011 se stal účastníkem houseových akcí Mafia Crew v České republice. Potkat ho můžete v klubech:
Club Forum Mladá Boleslav (CZ), Stone Music Bar Mladá Boleslav (CZ), COCO Cafe Disco Bar Prague (CZ), Staré Lázně Kolín (CZ), VIP Music Club DOLSKÁ, Špindlerův Mlýn (CZ), Phenomen Prague (CZ), Dance Club U Kolji, Litomyšl (CZ), Blue Bar Nachod (CZ), Hobe Music Hall of Pardubice (CZ) a další.

V současné chvíli, se chce opírá do produkce vlastních remixů a vlastní hudby, zároveň s tím běží hudební projekt DIRTY SOUNDZ zaměřený na tématické akce, s jedinečnou atmosférou, špičkovými českými a zahraničními DJs.

FACEBOOK:
https://www.facebook.com/MicheleCavallettoOfficial

YOUTUBE:
http://www.youtube.com/user/CavallettoSound

SOUNDCLOUD:
https://soundcloud.com/michele-cavalletto

Vodka 42 Performace / Vyraž na Martina Garrixe zadara | 19.4.2014 | Level Music Club. 2014-04-19 23:00:00 - Level Music Club.
Attending: 10 (men: 70%, women: 30%)
View this event on Facebook!  Click here

Event participants

10 ATTENDING

Be the first to add your blog post about Level Music Club

Add your blog post
States  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy